Jump to content


ΧΡΟΝΟΜΕΤΡΟ ΓΙΑ PDA


timotas1416003262

Recommended Posts

man με επιασες αδιαβαστο δεν εχω ιδεα απο pda το θελω για τον προπονητη μου για να μου κρατα σωστο προγραμμα και οχι στο περιπου οπωσ μεχρι τωρα αν μπορουσες κατι ποιο συγκεκριμενο

Link to comment
Share on other sites

Ντροπή σας...! και... για να μην παραβαίνετε τους κανόνες σας έφτιαξα ένα χρονόμετρο για PDAs.

Κατεβάστε από εδώ:

http://briefcase.pathfinder.gr/file/jaco/48973/567526

- Έχει ανάλυση μέχρι 10ms...

- Υποστηρίζει split time μέχρι και 8 διαφορετικούς χρόνους...

- Έχει περιορισμό μέτρησης 1 ώρα (δεν βρήκα λόγο να βάλω παραπάνω)...

- Το κουμπί keep alive είναι για να το πατάς όταν σβήνει ο φωτισμός της οθόνης για να μην μπαίνει σε stand by mode... στην ουσία δεν κάνει τίποτα, απλά υπάρχει...

- τα κουμπιά έχουν γίνει μεγάλα για να μην χρειάζεται stylus και να πατιούνται με τα δάχτυλα...

Το δοκίμασα σε ένα Dell x51v με VGA... παίζει και σε QVGA... λογικά...

Δεν είναι ότι καλύτερο ότι αφορά την ακρίβεια, ειδικά όταν τρέχουν πολλά προγράμματα στο background... το έχω αφήσει σε default priority, οπότε για καλύτερη ακρίβεια καλό είναι να το τρέχετε μόνο του...

Απαιτήσεις:

- Windows Mobile 2003/2005

Χρήση:

- Κατεβάστε το JacoTimer.exe από το link.

- Συνδέστε το PDA στην βάση του και μετά με το usb του υπολογιστή

- Μόλις συνδεθεί το ActiveSync τρέξτε το JacoTimer.exe από τον υπολογιστή.

- Στο PDA θα σας ρωτήσει αν θέλετε να γίνει η εγκατάσταση και αν συμφωνήσετε θα εγκατασταθεί.

- Μόλις τελειώσει μπορείτε να τρέξετε την εφαρμογή πηγαίνοντας Start -> Programs -> JacoTimer (Έχει ένα εικονίδιο με ένα ρολόι)

Αυτά... και καλές χρονομετρήσεις...

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΟ JACO ΑΛΛΑ ΜΗΠΩΣ ΑΝ ΕΦΤΙΑΧΝΕΣ ΜΙΑ ΒΑΣΗ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙΣ ΤΟΥΣ ΧΡΟΝΟΥΣ ΕΝΟΣ ΜΗΝΟΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ.....ΘΑ ΒΟΛΕΥΕ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΕΜΕΝΕ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ...

:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.