Jump to content



ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΤΟΥ FORUM


velipsi

Recommended Posts

ΔΙΑΒΑΣΕ ΜΕ - Update Κανόνων

(Post #1 of 1)

Αρχική απάντηση από DJD

Συγκεκριμένα προστέθηκε η εξής παράγραφος:

Οι κανόνες είναι αυτοί που είναι και δεν επιδέχονται κριτική ή συζήτηση. Ελπίζω στην κατανόηση και συμμόρφωση όλων προς αυτούς :)

Συγκεκριμένα προστέθηκε η εξής παράγραφος:

quote:

--------------------------------------------------------------------------------

Στις καταχωρήσεις απαγορεύεται η χρήση υβριστικής γλώσσας. Λέγοντας υβριστική γλώσσα εννοούμε οποιαδήποτε χρήση λέξης/πρότασης που προσβάλει/μειώνει/θίγει μέλος ή ακόμα και τον ίδιο τον δικτυακό τόπο. Την πρώτη φορά θα στέλνεται ενημερωτικό προσωπικό μήνυμα (pm) στον χρήστη. Την δεύτερη φορά θα διαγράφεται το θέμα/καταχώρηση χωρίς περαιτέρω εξηγήσεις. Η τρίτη φορά δηλώνει 5ήμερο αποκλεισμό από το site (ban). Η επόμενη θα δηλώνει τον οριστικό αποκλεισμό του μέλους. Υβριστική γλώσσα θεωρείται ακόμα αν οι λέξεις "κρύβονται" κάτω από τα @,@. Δεν έχει σημασία το πως είναι γραμμένο, αλλά ποιο είναι το νόημα του.

--------------------------------------------------------------------------------

Οι κανόνες είναι αυτοί που είναι και δεν επιδέχονται κριτική ή συζήτηση. Ελπίζω στην κατανόηση και συμμόρφωση όλων προς αυτούς

.............................................................................................................................

Βεβαίως και τους διάβασε, αλλά αποφάσισε να τους διαπραγματευθεί, μετά, αφού συμφώνησε.

Κραδαίνοντας το λάβαρο των δημοκρατικών διαδικασιών, (στις οποίες με κάποιο αξίωμα που μου διαφεύγει, είναι αυθεντίες οι εκπαιδευτικοί) απαιτεί να μην υποστεί τις συνέπειες των πράξεων του.

Ζαβολιάρης , καβγατζής , λάτρης του ξένου αλφάβητου , δάσκαλος που διδάσκει παιδάκια !!

αυτα γραφει ο "φίλος" ΓιαγκΤ

...................................................................................................................................

φένεται στο forum εκτος απο χοροφύλακες έχουμε και καπεταναίους

Link to comment
Share on other sites

Δν εχω καταλαβει πραγματικα τι ακριβως θελεις να γινει.Για ενα απολυτα σωστο κλειδωμα ενος θεματος του οποιου εσυ ησουν δημιουργος, κανεις ολοκληρη φασαρια.Εγω προσωπικα πιστευω πως η σταση σου επρεπε να ειναι καλυτερη και σε καμια περιπτωση δν ηταν αναγκη να ανοιξεις 2 θεματα παραπονων.

Link to comment
Share on other sites

Ρε μαν..πραγματικά δεν καταλαβαίνω...

Αν σε ενοχλούν τόσο πολύ αυτά...τότε μην ξανα ασχοληθείς με τον Λάμπη...

Αν πάλι σε ενοχλούν...αλλά δεν υπερισχύουν της γνώσης που σου προσφέρει...τότε απλά μην ασχολείσαι τόσο πολύ με κάτι που στην σπάει...

Πάντως να ξέρεις ότι είσαι πολύ υπερβολικός...για 1 thread που σου κλειδώσανε κάνεις έτσι?

Εδώ άλλοι τρώνε ban και δεν κάνουν έτσι

Link to comment
Share on other sites

Expert θέλω να πιστεύω ότι κανένα ban δεν έχει γίνει επειδή κάποιος ξύπνησε στραβά. Τώρα αγαπητέ velipsi δε καταλαβαίνω που θέλεις να καταλήξεις. Όσο για τον ΓιαγκΤ.. το μόνο που έχω να προτείνω είναι να κάνεις μια αναζήτηση για τις καταχωρήσεις του.. ΜΑΚΑΡΙ το φορουμ να είχε 1000 Γιάγκους ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Expert θέλω να πιστεύω ότι κανένα ban δεν έχει γίνει επειδή κάποιος ξύπνησε στραβά. Τώρα αγαπητέ velipsi δε καταλαβαίνω που θέλεις να καταλήξεις. Όσο για τον ΓιαγκΤ.. το μόνο που έχω να προτείνω είναι να κάνεις μια αναζήτηση για τις καταχωρήσεις του.. ΜΑΚΑΡΙ το φορουμ να είχε 1000 Γιάγκους ακόμα...

Δεν νομίζω να άφησα να ειπωθεί ότι μπορεί να έπαιξε κάτι τέτοιο ;)

Απλά και ban που έχουν φάει άλλοι...είτε ήταν δίκαιο ή άδικο(δεν θα το κρίνω εγώ...γιατί απλά δεν μπορώ) δεν κάνανε έτσι..αυτό θέλω να πώ

Link to comment
Share on other sites

[off_topic on_target]

Παράδειγμα : Πιάνει ο αστυνόμος έναν κλειδαρά που κολλάει το αυτοκόλλητό του στις ταμπέλες οδικής σήμανσης. Το αδίκημα τιμωρείτε μέχρι και 2 χρόνια φυλάκιση. Κλαίγεται λοιπόν ο κλειδαράς ότι προσπαθεί να βγάλει το ψωμί του και να ζήσει τα 3 του παιδιά και ο αστυνόμος τον αφήνει να φύγει κάνοντάς του μια απλή επίπληξη. Η ταμπέλα πλέον δύσκολα διαβάζεται και κάποιος σκοτώνεται στο σημείο αυτό λόγω παρερμήνευση της ταμπέλας η οποία πλέων έχει αχρηστευθεί.

ΟΧΙ ΑΛΛΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ, ΟΧΙ ΛΛΑ "ΑΛΛ" όλοι να αναλαμβάνουν τις ευθύνες τους και τις συνέπειες των πράξεών/λεγομένων τους.

[/off_topic on_target]

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 11:33]

ναι αλλα αυτο που εγραψε ο γιαγκος δεν ειναι ωραιο

+1. επρεπε να σβηστει το ποστ του. ή καλυτερα να του πουν να το σβησει. αυτα που ειπε ηταν ασχημα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka -> ναι αλλα αυτο που εγραψε ο γιαγκος δεν ειναι ωραιο
Δεν είναι "ευγενικό" θες να πεις ? Πρέπει ότι λένε να ξεκινούν από ένα "ευχαριστώ" ή να τελειώνουν σε ένα τέτοιο ? Χρειάζεται ένα ποστ να είναι ευγενικό όταν λέει αλήθειες ?

Γιατί πολλά πόστ έχουν μέσα αυτή την λέξη αλλά ευγενικά ΔΕΝ είναι.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά με βρίσκει 100% σύμφωνο. Δεν 8α μπορούσα να το πω καλύτερα εγω.

Η ευγένια μας μάρανε όταν εμείς οι ίδιοι προσβάλουμε το χώρο που μας φιλοξενεί.:hehe: :hehe: :hehe: (αφιερωμένο το emoticon)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.