Jump to content



Ανωνυμο Mail


minus

Recommended Posts

Στις πονηρες μερες που ζουμε αντε να πιστεψεις οτι καποιος θελει να παραμεινει ανωνυμος οταν θελει να στειλει mail!

Spammer κατευθειαν το λεμε!

Οk, δεν εχω διαθεση να γινει κουβεντα περι spamming, αλλα πιστευω οτι για πολλους απο εμας καποια στιγμη θα ηταν χρησιμη η δυνατοτητα να στειλουμε ενα mail χωρις να αποκαλυψουμε ποιοι ειμαστε.

Βεβαια, υπαρχει η ευκολη λυση, δημιουργεις ενα ακομη account σε yahoo, gmail κλπ και στελνεις απο εκει και ουτε γατα ουτε ζημια.

Αν ομως δεν παμε σε αυτη τη λυση, υπαρχουν απο οσο ξερω ανωνυμοι mailers.

Εχω δοκιμασει μερικους, οντως στελνουν Mail.

Ομως, δεν ξερω παντα οτι ο αλλος θα λαβει το mail. Πχ εγω στο yahoo, το ελαβα.

Στην οτενετ θα το λαβει καποιος?

Εχουν πεσει μεσα ολα αυτα τα antispam systems και εδω που τα λεμα συχνα κοβουν και χρησιμα mails.

Αν εχετε καμια προταση για ανωνυμο mailer που να στελνει αμεσα και να το παιρνει ο παραληπτης(που σημαινει οτι δεν το θεωρουν spam οι providers), πειτε το.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ θα ανοιγες ανωνυμο email? ο αλλος γιατι να το ανοιξει? και αφου αυτος ξερει την διευθυνση μου και μου στελνει, θελω και γω να ξερω την δικη του. αυτη ειναι η δικη μου αποψη.

και σορρυ κιολας.αλλα ποιος ο λογος αυτης την ανωνυμιας(περαν της ψυχολογικης) αφου ο παραληπτης το μονο που γνωριζει ειναι η διευθυνση σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από MaGiCMaN

και σορρυ κιολας.αλλα ποιος ο λογος αυτης την ανωνυμιας(περαν της ψυχολογικης) αφου ο παραληπτης το μονο που γνωριζει ειναι η διευθυνση σου.

Και την ΙΡ σου, εκτός αν πας σε Internet Cafe ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.