Jump to content



Βοήθεια για Partition Magic


Vagelis2000

Recommended Posts

Πάω να κάνω resize με το Partition Magic σε κάποιο παρτισιον και μου βγάζει το παρακάτω μυνημα.

WARNING

One or more of the changes you have made require rebooting to complete.If you press OK,the computer will reboot to perform the disk operations.

After the changes have been applied, it is recommended that you create a new Emergency Repair Disk by running the WinXP Backup utility

Πατάω ΟΚ κάνει επανακίνηση και βγαίνει πριν ανοίξουν τα WIN μια μπλε οθόνη σαν αυτή του ελέγχου δίσκων και μου τραβάει κάτι ERROR 983 κλπ και πάτα ένα key ΓΙΑ REBOOT .....

Και στο φινάλε resize δεν γίνεται.

Ti να συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι εντόπισα το πρόβλημα αλλά δεν μπορώ να το λύσω.

Παρατήρησα ότι όταν κάνω defrag μερικά κουτάκια μένουν τελευταία και δεν μετακινούνται.

Αυτά που είναι αρχεία των Windows και φυσικά βρίσκονται στο παρτίσιον που θέλω να κάνω resize με το Part. Magic εμποδίζουν και δεν αφήνουν να γίνει.

Μήπως υπάρχει κανένας τρόπος στο defrag να μετακινηθούν?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από schumifer [Σήμερα, στις 01:27]

Βασικά να σου πώ πόσο Τ Υ Χ Ε Ρ Ο Σ είσαί που δουλεύουν ακόμη τα παραθύρια σου. Συνήθως όταν βγαίνει σφάλμα στο partition magic κλαίω προκαταβολικά τα γίγα μου

Σωστος! Κατι μου θυμιζει και εμενα..:p :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.