Jump to content



Τελικα η παρανομια σωζει το...πορτοφολι μας


YDinopoulos

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από deninho

Πεύκη, σήμερα το απόγευμα, στον κεντρικό δρόμο. Προσπέρασα, μια bmw 316i, μια mercedes δεν_ξερω_ποιο_μοντέλο_αλλά_είναι_ολοκαίνουριο, ένα mx-5, κι ενα cayene (σας λεω τα πιο γρηγορα απο τα αμαξια που ειδα), με ενα πεζό-2 :p Και μετά μου λέτε για αμάξια...

Ποιά αμάξια... μετά σου λένε για την οικονομική κρίση στην Ελλάδα... :tongue: :wall::whip:

Link to comment
Share on other sites

:OT: Στο δικό μας 2CV πάντως προχθές (2CV λέγεται το συμπαθέστατο αυτοκινητάκι, όχι decheveaux, παρά το οτι προφέρεται έτσι) βρήκα ένα σημείωμα που έγραφε: "Το τελειότερο αυτοκίνητο στον κόσμο!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!! :) Ίριδα-Ζωή". Μου έφτιαξε την μέρα! Είναι αυτό που λέμε... καλόόόόόοοοοοο!!! :p:T::D Παρεπιπτόντως το αμάξι αυτό είναι κόκκινο με μαύρες "πασχαλιζέ" βουλίτσες μπροστά και έχει τρομερή φάση!!!!!!! :jump::D:jump::p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από geogeoland

:OT: Στο δικό μας 2CV πάντως προχθές (2CV λέγεται το συμπαθέστατο αυτοκινητάκι, όχι decheveaux, παρά το οτι προφέρεται έτσι) βρήκα ένα σημείωμα που έγραφε: "Το τελειότερο αυτοκίνητο στον κόσμο!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!! :) Ίριδα-Ζωή". Μου έφτιαξε την μέρα! Είναι αυτό που λέμε... καλόόόόόοοοοοο!!! :p:T::D Παρεπιπτόντως το αμάξι αυτό είναι κόκκινο με μαύρες "πασχαλιζέ" βουλίτσες μπροστά και έχει τρομερή φάση!!!!!!! :jump::D:jump::p

Ααα, αυτο το decheveaux ειναι το γνωστο ντεσεβο? Λεω και εγω...Σαν κανα παλιο χιτλερικο αμαξι ακουγoταν :p

Oντος φιλε πολυ ομορφο αμαξακι και διαχρονικο! Σαν τα παλια mini cooper!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.