Jump to content



Pws metatrepw Divx se VCD


morius

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από morius [Χθες, στις 13:00]

*e3 arxis sorry gia ta grammata...alla to pc etoimazetai gia format, ta exei peiksei kai den allazei xaraktires*

To erwtima mou einai pws ginetai na metatrepsw divx se vcd?

Τι έχετε πάθει όλοι εδώ μέσα και είστε τόσο επιθετικοι? Στο πρώτο πρώτο ποστ πριν προλάβω να πω το πρόβλημά μου, ζητάω συγγνώμη που ποστάρω με greekEnglish. Και έρχονται οι mod με υφάκι και αρχίζουν τισ παρατηρήσεις.

ΟΚ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕ...ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΚΟΤΩΜΑ...

*e3 arxis sorry gia ta grammata...alla to pc etoimazetai gia format, ta exei peiksei kai den allazei xaraktires*
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε ρε φίλε....γράφει τίποτα στο ποστ αυτό για τα Ελληνικά που λες?????

Ή μήπως πρέπει να πάρουμε σβάρνα όλο το φόρουμ να δούμε μήπως και αναφέρεις κάπου αυτό που κάνεις quote τώρα?????

Και την επιθετικότητα που την είδες ακριβώς? Τι σου είπα δηλαδή και σε πείραξε τόσο?

Βλέπω ενα θρεντ απο μέλος του 2004 με 800+ καταχωρήσεις και του λεω μήπως νβα έγραφε με Ελληνικα....τι έπαθες δηλαδη?

Ούτε να σε σκοτώσει είπε κανεις ούτε έκανα επέμβαση να σου πρασινίσω τις καταχωρήσεις με παράκληση εκει για ελληνικα....ελεορ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount

Τι θα έλεγες να διόρθωνες τις καταχωρήσεις σου στα Ελληνικά?????

Αρχική απάντηση από morius

Και έρχονται οι mod με υφάκι και αρχίζουν τισ παρατηρήσεις.

ΟΚ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΜΗΝ ΒΑΡΑΤΕ...ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΣΚΟΤΩΜΑ...

Σοβαρά τώρα: πας καλά;

Για να ξαναδούμε λίγο τις ορδές των mod που ήρθαν με υφάκι και παραλίγο να σε σκωτώσουν:

Αρχική απάντηση από darkCount

Τι θα έλεγες να διόρθωνες τις καταχωρήσεις σου στα Ελληνικά?????

Εντάξει, τώρα το είδα, sorry. Όντως, ο διευθαρμένος από την εξουσία mod, με πικρόχολο και γεμάτο μίσος & κακία υφάκι, σε άρπαξε από τα μαλλιά και παραλίγο να κλάψουμε νεκρούς.

O tempora, o mores...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από darkCount [Σήμερα, στις 12:24]

Κάτσε ρε φίλε....γράφει τίποτα στο ποστ αυτό για τα Ελληνικά που λες?????

Ή μήπως πρέπει να πάρουμε σβάρνα όλο το φόρουμ να δούμε μήπως και αναφέρεις κάπου αυτό που κάνεις quote τώρα?????

Και την επιθετικότητα που την είδες ακριβώς? Τι σου είπα δηλαδή και σε πείραξε τόσο?

Βλέπω ενα θρεντ απο μέλος του 2004 με 800+ καταχωρήσεις και του λεω μήπως νβα έγραφε με Ελληνικα....τι έπαθες δηλαδη?

Ούτε να σε σκοτώσει είπε κανεις ούτε έκανα επέμβαση να σου πρασινίσω τις καταχωρήσεις με παράκληση εκει για ελληνικα....ελεορ.

Μετά την παρατήρηση σου, μπήκα και τα άλλαξα όλα...που θέλεις να λέει αυτό που σου είπα????? Με δουλευέις?????

Όσο γι'αυτο που λέτε...είχα + 2 πμ που μου έλεγαν το ίδιο + το σχόλιο του mod. Τι να πω δηλαδη ότι είναι όλα οκ? Για ένα θρεαντ που έγραψα στα αγγλικά ΛΩΓΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν σε δουλεύώ και πίστεψε με έχω πολύ πιο ενδιαφέροντα πράγματα να κάνω απο το να κηνυγάω μύγες.

Είδα ένα θρεντ σε greeklish...ζήτησα ευγενικά και χωρίς διάθεση ειρωνίας να το γύρναγες στα Ελληνικα.

Το θρεντ όσο ήταν σε greeklish ΔΕΝ έγραφε ότι έχεις κάποιο πρόβλημα. Αν το είχες γράψει κάπου αλλού στο φόρουμ....δεν με απασχολεί και ούτε είμαι υποχρεωμένος να ξεφυλλίζω παντού μήηηηπως και αναφέρεις κάπου ότι έχεις πρόβλημα.

Παρόλαυτα δεν σου έβαλε κανείς το μαχαίρι στο λαιμό. Γιατί σαλταρες και γράφεις αυτά που γράφεις δεν μπορώ να καταλάβω.....αλλα Guess what....δεν με ενδιαφέρει να καταλάβω κιόλας.

Το έχω ξαναπεί...δωρεάν ψυχανάλυση τέλος.

ps. Αν νομίζεις οτι μας δουλεύεις εσύ είσαι γελασμένος:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.