Jump to content



Silent Hunter 4 wolves of the pacific


submarine1981

Recommended Posts

Εγω τωρα ξεκιναω στο campain.Αν και εχω ξενερωσει, αλλά ...ας δωσουμε μια ευκαιρία ακόμη.

Το patch 1,2 πως σας φάνικε? εγω πάντος είδα διαφορά στα γραφικά(με 8800GTX) για το gameplay δε ξέρω ακόμα αν έκανε τίποτα.

Πάντος στο manual targeting system ο υπολογισμός της ταχύτητας με έχει ξενερώσει αφάνταστα, και αναγκαζομαι να το έχω σε auto mode :( καλα ηταν με το χρονόμετρο στο SH3.

Επίσης ρε παιδία με εκνευρίζει το οτι όταν κάνεις κλικ πάνω στον chief engineer ή στον radar man, sonar man δε σου βγάζει επιλογες όπως στο 3. Επίσης στο 3 μπορόυσες να "περπατήσεις" μέσα στο υποβρύχιο.Εδω δεν έχει και πολλές επιλογές για....περίπατο:(

Και κατι άλλο....όταν ειστε στην επιφάνεια και εχετε κανενα Gato στην γέφυρα, μπορείτε να δειτε στο πίσω μέρος του υποβρυχιου με τα κυάλια? αν ερχεται καράβι απο πίσω σου, δεν μπορείς να το δεις!!:( ασε που έχεις και τα κεφάλια των watch crew και δεν βλέπεις.

Τί να πω.... Εσας σας εκνευρίζουν αυτα? η μόνο εγω είμαι περίεργος? μήπως έχετε βρει κάνα κολπό για να βλέπετε πίσω απο το sub?:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτα που διαβαζω εδω και εξω αξιζει τελικα το παιχνιδι ή τσαμπα θα το ??????

Το τρια ηταν πολυ καλο ειδικα στο μεγαλο επιπεδο δυσκολιας ηταν πολυ συναρπαστικο

Στο 4 χαθηκε το gameplay και εχουμε μονο γραφικα??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΟΕW1999 Απο αυτα που διαβαζω εδω και εξω αξιζει τελικα το παιχνιδι ή τσαμπα θα το ?????? Το τρια ηταν πολυ καλο ειδικα στο μεγαλο επιπεδο δυσκολιας ηταν πολυ συναρπαστικο Στο 4 χαθηκε το gameplay και εχουμε μονο γραφικα??

Ναι πανω κατω εχουν κανει προχειροδουλεια με το 4 αλλα παρολα αυτα δεν ειναι και χαλια

παραμενει καλο παιχνιδι

Πιστευω ομως οτι το 3 παραμενει καλυτερο σε gameplay

Μην παρεις πειρατικη εκδοση γιατι οι δημιουργoi του παιχνιδιου εχουν βαλει ενα συστημα οπου κανει τις φιγουρες του παιχνιδιου δισδιαστατες με οτιδηποτε crack

Ετσι την πατησα και εγω στην αρχη μεχρι που αγορασα το αυθεντικο

Link to comment
Share on other sites

Μην παρεις πειρατικη εκδοση γιατι οι δημιουργoi του παιχνιδιου εχουν βαλει ενα συστημα οπου κανει τις φιγουρες του παιχνιδιου δισδιαστατες με οτιδηποτε crack

Ετσι την πατησα και εγω στην αρχη μεχρι που αγορασα το αυθεντικο

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Και αν δεν μου αρεσει τι κανω μπορω να παρω τα χρηματα μου πισω γιατι το παιχνιδι απλα ηταν πατατα και αναξιο του ονοματος του

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΙamdaBest [Χθες, στις 14:04]

Μην παρεις πειρατικη εκδοση γιατι οι δημιουργoi του παιχνιδιου εχουν βαλει ενα συστημα οπου κανει τις φιγουρες του παιχνιδιου δισδιαστατες με οτιδηποτε crack

Έχεις βάλει το 1.2 patch? Μετά που το έβαλα, δε μου το ξαναέκανε αυτό. Έτσι νομίζω τουλάχιστον... Το έχω παρατήσει εδώ και μία εβδομάδα, για να πω την αλήθεια

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anubis [Σήμερα, στις 09:54]

Έχεις βάλει το 1.2 patch? Μετά που το έβαλα, δε μου το ξαναέκανε αυτό. Έτσι νομίζω τουλάχιστον... Το έχω παρατήσει εδώ και μία εβδομάδα, για να πω την αλήθεια

Ειχα πειρατικη εκδοση με το patch 1.1

Και μου βγαιναν δισδιαστατες φιγουρες κλπ

Με το patch 1.2 να πω την αληθεια δεν ξερω

ετσι και αλλιως το εχω πλεον αυθεντικο το παιχνιδι

Αρχική απάντηση από ΟΕW1999 [Χθες, στις 20:21]

:devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil: :devil:

Και αν δεν μου αρεσει τι κανω μπορω να παρω τα χρηματα μου πισω γιατι το παιχνιδι απλα ηταν πατατα και αναξιο του ονοματος του

Aααα δεν ξερω :p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παίζει κανεις με αυτο το παιχνίδι? ή επιστρέψατε στο SH3? εγω με κρύα καρδια παντος ασχολούμε μαζι του.

εντομεταξύ κατι αλο που θέλω να πω.... οταν καταδύεστε ποιο ειναι το μεγιστο βάθος που μπορείτε να φτάσετε? στο SH3 με το VIIC το έφτανα 170 μέτρα και γλύτωνα απο βόμβες βυθού! εδω διαλύετε το σκάφος απο τα 80-90! ασε που αν χτυπιθω με βομβα βυθου σκοτώνομαι! στο αλο παθενες ζημιες αλα προλαβενες μερικες φορες να τις επισκευασεις.

Τι να πω....:confused:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.