Jump to content



mobile pc (desktop) for dj use


gar

Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΣΑΣ!!!

ΩΣ ΠΟΡΩΜΕΝΟΣ ΝΤΙΤΖΕΙ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΝΩΣΤΗΣ ΚΑΠΟΙΩΝ ΒΑΣΙΚΩΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟΥΣ Η/Υ(....ΠΩΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΒΙΔΕΣ...) ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΣΤΟ ΚΑΤ ΕΞΟΧΗΝ ΚΑΤΑΛΗΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠςΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΝΑ ΧΩΡΕΣΩ ΕΝΑΝ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΗΥ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΘΩΝΗ ΤΦΤ 19'' ΣΕ ΜΙΑ ΒΑΛΙΤΣΑ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ(ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ?) ΚΑΙ ΤΙ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ ΑΠΟ HARDWARE?

ΕΧΩ ΗΔΗ : INTEL 6400 ,1 GB RAM , MOBO P5V-VM DH (ATX) , TV CARD 1DVDRW 2 X WD 250 SATA RAID 0 1X RAPTOR 36,7 ΚΑΙ PCI SATA RAID CONTROLLER

ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΟΥ ΒΓΕΙ ΤΟ ΚΟΥΣΤΟΥΜΑΚΙ? ΘΕΛς ΝΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΛΙΚΤΡ/ ΠΟΝΤΙΚΙ ΣΤΙΝ ΙΔΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ.

Link to comment
Share on other sites

Καμια σχεση.Αν ειναι να την φας θα την φας και απο

desktop.Αν εχεις προβληματα με τα windows κοιταζεις να τα εχεις οσο το δυνατον ποιο σωστα στημενα η αλλιως

αν δεν αντεχεις αλλο κοιταζεις σε linuxοειδες καταστασεις.

Hint: Δεν επιτρεπονται τα greeklish συμφωνησες οταν εκανες acc. ;)

Link to comment
Share on other sites

καποιος εδω στο φορουμ, ειχε βαλει ενα PC σε μια τσαντα σαν και αυτη που λες!

αλλα το ειχε μονο σαν tower δεν εβαλε και την οθονη μεσα...

αν ψαξεις λιγο στο θεμα "δειξτε το κουτι σας" μπορεις να το δεις...

(θα εψαχνα εγω αλλα το θεμα εχει 150 σελιδες!)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gar

epeidi exw kaki empiria me ta laptop kai gia tin akrivia me ta windows apo apopsi statherotitas....

mono fantasou na pezeis na xwreyoun oloi kai na sou petaksei ena minima to programma prepei na termatistei...

tote?:tomato:

enw me ena megalo desktop i katastasi tha einai pio normal fantazomai...

Σε παρακαλώ, διόρθωσε τη δημοσίευσή σου χρησιμοποιώντας ελληνικούς χαρακτήρες. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.