Jump to content



Πρόβλημα με Router


michailovits

Recommended Posts

μπορει να μην εχω καταλαβει καλα και να λεω βλακειες αλλα πρεπει να σου ζηταει το username και pass του router oxi toy οτε.αυτο που βαζεις για να μπαινεις στις ρυθμησεις του router σου.αν δεν εχεις βαλει pass αστο κενο και πατα next.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πριν την αναβαθμιση δωσε password & username δικα σου,μην αφησεις τα δικα του...κανε save all και ξεκινα την αναβαθμιση...οταν ζητηθουν δωσε τα δικα σου κι ετοιμος..:)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά.Δεν είχα προλάβει να κάνω upgrade και σήμερα που πηγα να κάνω δεν γινόταν.

Έβαλα ένα νέο firmware.bin αλλα το λαμπάκι ower του router έγινε πορτοκαλί και σταμάτησε η αναβάθμιση βγάζοντας ένα μύνημα που έλεγε οτι το router δεν αποκρίνεται κτλ.

Μπάς και φταίει το οτι έχω windows vista 64bit??

Μπορείτε να μου πείτε πως ακριβώς να κάνω Backup και πως ακριβώς θα αναβαθμίσω τον router???

Αν μπορείτε δώστε και κανα λινκ για να κατεβάσω τον νεότερο upgrade wizzard καθώς και το νεότερο firmwarew που υπάρχει για το router Μου μπας και κάνω λάθος.

Σας χίλιο ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Αν ξαναδιαβασεις το τοπικ σου απο την αρχη θα δεις οτι εχουν ηδη απαντηθει τα ερωτηματα σου...ξαναπροσπαθησε λοιπον να κανεις την αναβαθμιση οπως εκανες και στην αρχη και αν κολλησεις στο password κανε αυτο που σου λεω παραπανω..

Link to comment
Share on other sites

αν το λαμπάκι power έγινε πορτοκαλί πρέπει να το αλλάξεις. Χάλασε. την έχω πατήσει δύο φορές. Κάλεσα τις βλάβες στο 121, ήρθε τεχνικός απο τον οτέ και με το που το είδε το αλλάξε λεγοντάς μου ότι το πορτοκαλί λαμπάκι σημαίνει ότι χάλασε. Σημείωσε ότι βρισκόμουν εντός εγγύησης του ενός χρόνου και το είχα πάρει με πακέτο σύνδεσεις adsl conn-x.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.