Jump to content



Battlefield 2142 μονο με 15Ε


GoMaR

Recommended Posts

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=2&category=696&product=890898

Το περιμενω σπιτι απο αυριο προφανως..Απο οσο ρωτησα στο πλαισιο το εχουν και τα καταστηματα με αυτη την τιμη..

Δε ξερω κατα ποσο ισχυει βεβαια αλλα αξιζει πιστευω...Αν δεν ιχυει , σιγα μη πληρωσω 49Ε :)

Link to comment
Share on other sites

Το 2 είναι καλύτερο λένε πολλοί - εγώ απλά νομίζω ότι επειδή το 2142 δεν είχε τόσες καινοτομίες δεν άρεσε τόσο πολύ.

Εμένα μου αρέσει αρκετά πάντως - αλλά το Wake Island του 2 δεν το αλλάζω ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα το παρω μονο και μονο επειδη κολλησα με το demo και θελω να το εχω αυθεντικο για να μπορω να παιξω ανα πασα στιγμη..Επισης θα μου κοστισει 20Ε γιατι ειναι +5 τα μεταφορικα..

Πηρα τηλεφωνο και δεν υπαρχει σε κανενα καταστημα , ουτε καν στις αποθηκες..!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoMaR

Εγω θα το παρω μονο και μονο επειδη κολλησα με το demo και θελω να το εχω αυθεντικο για να μπορω να παιξω ανα πασα στιγμη..Επισης θα μου κοστισει 20Ε γιατι ειναι +5 τα μεταφορικα..

Πηρα τηλεφωνο και δεν υπαρχει σε κανενα καταστημα , ουτε καν στις αποθηκες..!

Μάλλον θα εννοείς μόνο για Αθήνα γιατί ....πιο βόρεια είμαστε προνομιούχοι φαίνεται!

:whistling

Link to comment
Share on other sites

Και στον Παπασωτηρίου το έχει με 15 ευρώ, θα το τσιμπησω μάλλον!:clap: :clap:

Επίσης για όποιον τρελλό ενδιαφέρεται έχει και Battlefield 2 Complete Collection με 50 Ευρώ, έχει μέσα το Bat 2, Special Forces expansion και άλλα 2 πρόσθετα στο Bat 2( δεν ξέρω τι είναι, μάλλον κάτι σαν expansion)!!

Link to comment
Share on other sites

και μενα χ8ες το μεσημερι-απογευμα μου το εβγαζε συνεχεια αυτο με τον busey server.εκαναν ενα ρεσετ το PC και το ρουτερ (πιστευοντας οτι εφτεγε κατι τετοιο παρ'οτι αλλες σελιδες ανοιγαν κανονικα) και εστρωσε μετα.

απο τοτε δεν ξανα εχω προβλημα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.