Jump to content



Broken sword secrets of the ark


planetman

Recommended Posts

Το έχετε δει το συγκεκριμένο παιχνιδάκι; Φαίνεται ενδιαφέρον. Μπορεί να μου πει κάποιος πώς θα ανέβω στη σκάλα; Δεν βγάζει τίποτα το ποντίκι!!! ;)

post-1166-1416073082,477_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

νομίζω αν θυμάμαι καλά κάθεσαι ακριβώς μπροστά στη σκάλα και πατάς το βελάκι προς τα πάνω. αν ανέβεις πάνω στην ταράτσα και περάσεις απέναντι γράψε στο threads σου πως το έχεις καταφέρει ή αν δεν χρειάζεται να περάσεις απέναντι με τις αλυσίδες τι πρέπει να κάνουμε

Link to comment
Share on other sites

Σου βγάλει βελάκι να πας επάνω, νομίζω αν πας το ποντίκι πιο πάνω.

Αρχική απάντηση από AGRIMI

νομίζω αν θυμάμαι καλά κάθεσαι ακριβώς μπροστά στη σκάλα και πατάς το βελάκι προς τα πάνω. αν ανέβεις πάνω στην ταράτσα και περάσεις απέναντι γράψε στο threads σου πως το έχεις καταφέρει ή αν δεν χρειάζεται να περάσεις απέναντι με τις αλυσίδες τι πρέπει να κάνουμε

Αν θυμάμαι καλά πρέπει να βάλεις και τους 2 μαζί να σπρώξουν.

Link to comment
Share on other sites

Το πέρασα αυτό το σημείο, οκ. Πάντως συνέχεια κοιτάζω τις λύσεις, κάνεις πράγματα που δεν μπορείς να τα σκεφτείς. Εντωμεταξύ έχω ρίξει πολύ γέλιο με τους διαλόγους...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πρέπει να διαβάσεις ενα γρίφο που έχεις επάνω σου και λέει από που περπάτησε ο τάδε. Θα ξεκινήσεις και θα περπατάς και θα πατάς μόνο στις σωστές πόλεις με την σωστή σειρά.

Μόλις τελειώσεις, πειράζεις το μηχάνημα και είσαι ΟΚ.

Δεν θυμάμαι περισσότερες λεπτομέρειες :p

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο σημείο που λένε οι λύσεις "Go back and talk to Mark about the pen to learn that it came from the Black Cat Massage Parlor. Leave here and let's go there now."

Δεν πρέπει να εμφανίσει στο χάρτη αυτό το μέρος; Δεν μου εμφανίζει τίποτα!!! Πού πάω;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.