Jump to content



The PDA - PocketPC - Windows Mobile Thread


jpavly

Recommended Posts

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Πως να δοκιμασω αλλη ρομ

Ναι εχω card reader.....εκει την βλεπει κανονικα αλλα οποτε την βαζω στο pda μου ζηταει διαμορφωση αν πατησω ΝΑΙ την κανει. Αμα τωρα την βγαλω και την ξαναβαλω παλι μου ζηταει......

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

2 αρωτήξεις:

α. Έχει κανείς να προτείνει ROM για το Polaris/3650/Touch Cruise (το παλιό)? Στο xda έχω χάσει τα αυγά και τα πασχάλια :p

β. Πως μπορώ να ορίσω που θα γίνεται η αποθήκευση των αρχείων που λαμβάνω μέσω bluetooth? Στο Settings->Bluetooth->καρτέλα FTP, ως shared folder έχω ορίσει ένα φάκελο στην κάρτα μνήμης, αλλά κάθε φορά που στέλνω ένα αρχείο από το pc ή όταν μου στέλνουν από άλλο κινητό, αφότου παραληφθεί, με ρωτάει αν θέλω να γίνει αποθήκευση. Αν πατήσω ναι, αποθηκεύεται στο my documents (στη συσκευή, όχι στην κάρτα), αν όχι παίρνω τα παπάκια του :p Εγώ θέλω να αποθηκεύονται στην κάρτα μνήμης, so any suggestions?

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=498701

εγώ θα δοκίμαζα αυτή

υπαρχουν και καλυτερες που υποστηρισουν και το τελευταιο radio της htc....για παραδειγμα υπαρχει μια πολυ καλη rom του cloudyfa με τα 6,5.....φυσικα σαν βασικο λειτουργικο ακομη δεν ειναι οπως εχει υποθει και πιο πανω....

και τελος να προσθεσω οτι εχουμε και εναν ελληνα στους xda που κανει αρκετα καλες rom, grigoris λεγετε αν θυμαμαι καλα..........

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και καλυτερες που υποστηρισουν και το τελευταιο radio της htc....για παραδειγμα υπαρχει μια πολυ καλη rom του cloudyfa με τα 6,5.....φυσικα σαν βασικο λειτουργικο ακομη δεν ειναι οπως εχει υποθει και πιο πανω....

και τελος να προσθεσω οτι εχουμε και εναν ελληνα στους xda που κανει αρκετα καλες rom, grigoris λεγετε αν θυμαμαι καλα..........

Πολυ σωστα θυμασαι!Για εμενα την 6.5 μην την περασετε ακομα!Μπορεις να βρεις και μια πιο παλια του panosha να περασεις!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ σωστα θυμασαι!Για εμενα την 6.5 μην την περασετε ακομα!Μπορεις να βρεις και μια πιο παλια του panosha να περασεις!

Και αυτος επισης.....γενικα υπαρχουν αρκετες 6,1 ρομ που εχουν την φινετσα της 6,5....μπορει να ειναι και πιο καλες την δεδομενη χρονικη στιγμη,μεχρι να βγει η κανονικη 6,5 για να την μαγειρεψουν και αυτη:giveup:.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.