Jump to content


Ρακοράκια


zaxos

Recommended Posts

Ρε παιδιά ψάχνω ρακοράκια με διάμετρο μισή ίντσα ώστε να μπει λάστιχο μισής ίντσας εσωτερικής!

DSC00178.jpg

Δηλαδή, ενω εχω καταφέρει να βρω ρακόρ σαν το δεξί της φωτο είναι μικρό και ψάχνω κάτι σαν το αριστερό σ'αυτή τη διάμετρο. Το αριστερό είναι από το πλαίσιο αλλα ο βλ@κας παρήγγειλα 1 μόνο (μπερδεύτηκα από την φωτογραφία που έδειχνε 2 :p)

Ξέρετε που μπορώ να βρω στην Αθήνα όσο πιο κεντρικά γίνεται γιατί Σπύρου Πάτση κλπ. αυτό τον καιρό δεν προλαβαίνω με την καμία να τρέχω.

Thanks! :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

κεντρο δεν θα βρεις αυτα που ψαχνεις..........Σπυρου Πατση is the way......

Ναι το φοβάμαι αυτό.. Μα είναι δυνατόν τόσα μαγαζιά στο κέντρο με είδη υδρόψυξης κλπ να μην έχουν ρακοράκια?

Τεσπα man, γίνεται αν μπορείς να μου αν ξέρεις ποιο μαγαζί έχει στάνταρ αυτό που θέλω, να γλιτώσω τουλάχιστον τον χρόνο του ψαξίματος..

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είχα βρει σε διάφορα μαγαζιά, Σπύρου Πάτση, Καβάλας, Ιερά, κλπ, αλλά είχαν άλλες βόλτες και δεν ταίριαζαν στο σπείρωμα. Κι έκανα αυτό που βλέπεις εδώ και ησύχασα:

DSCN1698.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.