Jump to content



Supertalent


Recommended Posts

εγω ειμαι 2 με 3 μηνες με το 2GB KIT DDR2 800 5-5-15-21............μια χαρα τα παμε...βεβαια δεν ειμαι τυπος που κλοκαρει οποτε δεν ξερω να σε ενημερωσω...κατι που μου εκανε πολυ καλη εντυπωση με την εν λογω εταιρια ειναι το εξης:η μητρικη μου δεν γουσταρει καθολου 800αρες μνημες λογω παλαιου τσιπσετ...δηλ με κατι Corsair/Ocz δεν μπουταρει καν απο οτι διαβαζω στο φορουμ του κατασκευαστη...ε λοιπον το συγκεκριμενο κιτακι ο κατασκευαστης (Supertalent) λεει στο site οτι ειναι 100% συμβατο με την μητρικη μου...και ετσι εχει αποδειξει μεχρι σημερα (παιχνιδια,24/7 σταθερο,μεμτεστ,S&M,Orthos)...........ενω κατι twinmos 667αρες μου κανανε ναζακια...

βεβαια με τα σημερινα δεδομενα οι εν λογω μνημες ειναι ακριβες....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από 2Fast4U

Eιναι καλη η μαρκα ή προβληματικη? Ολο και πληθαινουν οι αγγελιες για πωλησεις μεταχειρισμενων μνημων Supertalent... :rolleyes:

Tι σχέση έχουν οι αγγελίες με το αν ειναι καλές ή όχι?

Μπορεί να θέλουν να πάρουν κάτι καλύτερο..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από 2Fast4U [Χθες, στις 20:50]

Eιναι καλη η μαρκα ή προβληματικη? Ολο και πληθαινουν οι αγγελιες για πωλησεις μεταχειρισμενων μνημων Supertalent... :rolleyes:

Γενικα είναι πολλή καλή μάρκα και δεν παίζουν και πολλά παράπονα οπως στις ocz για παράδειγμα.

Link to comment
Share on other sites

Προβληματικη οχι.. Αλλα οχι και οτι καλυτερο στην αγορα... Ειναι αρκετα καλες οι τιμες που κανει και μπορεις να τις βρεις αρκετα ευκολα. Ειναι καλες.. Κατα την γνωμη μου απλα καλες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsakonas

εγω ειμαι 2 με 3 μηνες με το 2GB KIT DDR2 800 5-5-15-21

Το 5-5-15-21 ειναι πολυ αργος ρυθμος. Γιατι δεν το κανεις 5-5-5-15? Δεν πανε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.