Jump to content



775 κιτ για Vapo LS


Trooper

Recommended Posts

Εψαξα απο εδώ, εψαξα απο κει, τιποτα...Σε οσα site το βλεπω, σε ολα ειναι μονο κατόπιν παραγγελίας. Το παρήγγειλα στο multirama που αναφέρεται στο site της asetek ως ο ελληνικός αντιπρόσωπος και μετα απο 1-2 μήνες, ουτε θυμαμαι ποσο πέρασε, με πηρανε τελ να μου πούνε οτι το προιον αυτό δε μπορούνε να το φέρουν.

Εστειλα μαιλ στην asetek, και απάντηση καμία... Ευτυχως δηλαδή που δεν καίγομαι να το βρώ, ειδικα τωρα το καλοκαίρι, αλλα ετσι για το γαμώτο ρε παιδι μου... Εχω ενα vapo LS και ειναι αχρηστο, imba doorstop εχει γίνει.

Κρίμα, και λέγανε οτι η Prometeia δεν ειχε support...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004

http://www.frozencpu.com/products/2351/ex-vap-09/Asetek_VapoChill_Socket_Kit_-_Intel_Socket_T_LGA_775_VapoChill_LSXE_II_04-L-0216.html?tl=g41c205s525&id=Td5CwUbx

Asetek VapoChill Socket Kit - Intel Socket T (LGA 775) [VapoChill LS/XE II] (04-L-0216

19 In Stock, Ships Today Till 6pm EST

USA? Μπα δε θα παρω.

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

http://www.plaisio.gr/productlist.aspx?catalog=17&category=69976915

Κι αυτο κατοπιν παραγγελίας ειναι...

Αρχική απάντηση από Voudas

γιατί δεν αλλάζεις καφαλή με κανα 11 evaporator να τελειώνεις??

Γιατι δεν ξερω ποιος θα το κανει αυτο :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

1.Κι αυτο κατοπιν παραγγελίας ειναι...

2.Γιατι δεν ξερω ποιος θα το κανει αυτο :D

1.Υπάρχει...ότι είναι Ιντερνετ Only, είναι κατοπιν παραγγελίας...παίρνεις τηλ και στο φέρνουν.

2.Ο esdee για Αθήνα, ο unseen για Θεσ/νίκη ..;)

Link to comment
Share on other sites

είχα το ίδιο πρόβλημα και το παρήγγειλα από www.checkmate.gr . Δεν υπήρχε διαθέσιμο αλλά το παρήγγειλα και ήρθε μετά από 3 βδομάδες σπίτι μου. Τιμή θυμάμαι γύρω στα 60 - 90 e πριν ένα χρόνο περίπου.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ κάτι με την ευκαιρία :

έχω το vapo ls και χρησιμοποιώ το πρόγραμμα asetek vapochill control panel στα win xp sp2. Στα vista βγάζει μπλε οθόνη. Ξέρετε που μπορώ να βρω πιο καινούργια έκδοση ? Όσο και αν έψαξα στο internet δεν βρίσκω τίποτα.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.