Jump to content



!!!!!Πρόβλημα με FireFox & Internet Explorer!!!!!


Αχιλλέας

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ. ΤΙ ΛΕΕΙ? ΕΧΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΞΗΣ:

ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΠΑΤΑΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο MOGILA FIREFOX ΜΟΥ ΑΝΟΙΓΕΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΚΑΙ Ο INTERNET EXPLORER ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ:

!!!!! !!!!! !!!!! *********link removed******* !!!!! !!!!!

ΚΟΥΛΟ ΕΤΣΙ?

ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?:hi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Σε πρωτη φαση:

1. Aπενεργοποιησε το system restore.

2. Μπες σε safe mode

3. Τρεξε Αd-aware, spybot κτλ (εννοειτε πως τα εχεις updated)

4. Tρεξε το CCleaner για να σβυσεις τα temp αρχεια , την cache κτλ. Το υποπτο αρχειο μαλλον αποθηκευεται στο C:\Documents and Settings\ΧΡΗΣΤΗΣ\Local Settings\Temp\ και ειναι το :7wm93ej3.exe.

5. Κατεβασε και ενημερωσε το Antivir. Eιναι freeware και απο οσο φαινεται δουλευει καλα. Κανε ενα σκαναρισμα.

Σε δευτερη φαση:

Απο τον windows explorer -> Τools -> Folder Options -> View, ενεργοποιησε τη δυνατοτητα να βλεπεις τα κρυφα αρχεια.

Ψαξε το δισκο σου για υποπτους φακελους που πιθανον να δημιουργηθηκαν απο υποπτα προγραμματα.

Στο μενου Start->run πληκτρολογησε regedit και ψαξε στη registry για τυχων περιεργες καταχωρησεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να εγκαταστησω Αd-aware2007+ccleaner+spybot στο pc τη στιγμη που εχω το NOd32 και το spyware doctor?? Απ'οσο ξερω δεν ειναι καλη ιδεα να εχεις πολλα anti-virous εγκατεστημενα στο συστημα, ή κανω λαθος?:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.