Jump to content



Ghost Recon A.W II


gbak

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

το πατησα αυτο ρε dude αλλα τιποτα εντωμεταξυ οταν ανοιγεις τον χαρτη τον δειχνει nightvision...δεν ξερω θα το ξαναδοκιμασω..

το εκανε review και το gamespot και του δωσε μονο 7 score...θα μας τρελλανει το gamespot οχι και 7...ενα 8.5 το θελε...

http://www.gamespot.com/pc/action/graw2/review.html?sid=6175493&om_act=convert&om_clk=multimodule&tag=multimodule;picks;title;5

Link to comment
Share on other sites

Ναι το είδα. Εγώ βάζοντας αναλυτική, μου βγήκε 8.9. Γενικά όλοι το ίδιο λένε, περίμεναν καλύτερη συμπεριφορά από τα bots. Δεν ξέρω αν αλλάζει ανάλογα με το επίπεδο δυσκολίας... :hmm:

Όσο για το night vision, εμένα δουλεύει κανονικά με Ν και ΔΕ δουλεύει στο χάρτη :confused:

Link to comment
Share on other sites

κατσε να το τσεκαρω...και ειμαι και πατσαρισμενος με το 1.02.....μηπως το παιξες online? γιατι ψηνομαι να το αγορασω απλα δεν ξερω τι παιζεται στους server....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 12:34]

εκει μαν θα πεσει κανονικη αδεια...γι αυτο την εχω κρατησει!:hehe:

Πλάκα στην πλάκα και εγώ αδειούχος θα είμαι τον Σεπτέμβρη (καλά το λέω συνέχεια σε όλα ποστ μου sorry Λάμπη)... προβλέπω κλειστά κινητά, φραπεδιές, Α/C και τέτοια....:banging:

Link to comment
Share on other sites

ρε συ τωρα πλακα μας κανεις.....δεν πιστευω να παιζεις το GRAW2 στο Hard...γιατι εγω και στο easy που το ξεκινησα υπαρχουν σημεια που δεν μπορω να βγαλω...το ξερα απο τα προηγουμενα...βασικα πιστευω αυτος ηταν ο λογος για την χαμηλη βαθμολογια που του δωσε το gamespot...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Στο easy παίζω, αλλά μέχρι να βγει το Crysis που θα το έχω τελειώσει 23993792 φορές, θα μπορώ να παίξω στο Hard :hehe:

ααα ειπαα και γω!! παντως ειναι αρκετα προσεγμενο game και σε καποια σημεια ειναι πραγματικη εξομειωση πολεμου...φαντασου απο τοτε που εμπλεξα ψιλοαφησα το Battlefield2....που δειχνει αρκετα απλο μπροστα του..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το BF2 το παράτησα όταν μετά την αναβάθμιση σε C2D δεν ξανάπαιξε. Από τότε που έβαλα Vista βέβαια δεν το δοκίμασα. Κι εκεί σπάστηκα άσχημα με την EA γιατί αν και αγορασμένο δεν παρείχαν ΚΑΜΙΑ βοήθεια :TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [28-07-2007 10:18]

Όχι, σπάνια παίζω online γιατί θέλει πολύ χρόνο να ασχοληθείς, διαφορετικά γίνεσαι shooting dummy για τους καμμένους. Εγώ το πήρα από το Play24 και έχω βάλει και το 1.02

Ξερω συμπατριωτη με συνηθως αισχρα ping ( 200+ ) που pwnαρει απτην πρωτη μερα που επαιξε την multiplayer beta, δεν τα πηγα προσωπικα ασχημα οσες φορες επαιξα παρεα με το παλικαρι σε καποιον server,tactical fps ειναι ποοοοοοοσο καψιμο να θελει δλδ λιγο σημαδι λιγο καμπερωμα λιγο να μαθεις τις πιστες ( που στην beta και στο demo ητανε μονο μια ) και τελος

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 08:10]

Αν δε βγει WDDM2.x και DX10 εγώ δε βάζω το Crysis... Δε θα κάτσω να το δω σε 9... Κι ας το παίξω τα χριστούγεννα.

Πιστευω τα video " crysis dx9 vs dx10" τα εχεις δει φανταζομαι, κατσε περιμενε για το WDDM 2.x και συνεχυζε την καραμελα για 7πλασια fps ( οταν ειπες πως στο company of heroes θα εχουμε απο min fps 13 70 ελιωσα :D )

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 09:10]

ρε συ τωρα πλακα μας κανεις.....δεν πιστευω να παιζεις το GRAW2 στο Hard...γιατι εγω και στο easy που το ξεκινησα υπαρχουν σημεια που δεν μπορω να βγαλω...το ξερα απο τα προηγουμενα...βασικα πιστευω αυτος ηταν ο λογος για την χαμηλη βαθμολογια που του δωσε το gamespot...

Πηρε το παιχνιδι χαμηλη βαθμολογια επειδη ο reviewer ειναι κουλαδι, τι μου θυμιζει αυτο τι μου θυμιζει .... Α ΝΑΙ ! το review του ghost recon 1 οπου παλι η τελικη βαθμολογια ητανε 7 στα 10, αναρωτιεμαι στο armed assault το swat 3 και στο flashpoint τι βαθμους δωσανε οι γροθοι, ενας απτους λογους που προτιμω να ακουω γνωμες απο φορουμς για το καθε game σε περιπτωση που δεν εχω τον χρονο να το παιξω και να κρινω μονος μου, το να βαζει καποιος χαμηλη βαθμολογια σε ενα τετοιο παιχνιδι με ελαχιστα ψεγαδια επειδη δεν ειναι αρκετα ικανος να το παιξει ειναι εξοργιστικο, δλδ πριν 10 και 20 χρονια που τα περισσοτερα games δεν ειχανε καν save και το καθε λαθος πληρωνοτανε ακριβα αμα ειχαμε τετοιους reviewers 8 στα 10 games θα παιρνανε κατω απτην βαση :TD:

Link to comment
Share on other sites

καλα ναι ρε η βαθμολογια ηταν απαραδεκτη για τετοιο game...το παιχνιδι φλερταρει ανετα απο 8.5 και πανω...γραφικα και ηχο εχει ενα 9αρι για πλακα για μενα..

ρε συ GruntGR μπηκες σε κανα server οnline αξιζει? γιατι στο ντεμο δεν μου πολυαρεσε..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 13:20]

Να δω τι θα λες όταν γίνει ;)

θα γινει, αλλα οχι με τις τωρινες καρτες ;) μακαρι να βγω λαθος και εσυ σωστος αλλα δεν πιστευω στα θαυματα :p

Οσο για το crysis μετα απο αυτα τα video που ειδα στο ign ( http://media.pc.ign.com/media/694/694190/vids_2.html ) θελω να το παιξω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ και ας εχω 4 φορες χειροτερα γραφικα απο αυτα στα βιντεο προκειμενου να εχω καλο framerate, το παιχνιδι φαινεται πολυ διασκεδαστικο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

θα γινει, αλλα οχι με τις τωρινες καρτες ;) μακαρι να βγω λαθος και εσυ σωστος αλλα δεν πιστευω στα θαυματα

Δεν είναι θαύμα η εξέλιξη, είναι χαζομάρα η οπισθοδρόμηση για λόγους συμβατότητας :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.