Jump to content



Ghost Recon A.W II


gbak

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 00:25]

Επιτέλους!!! Κατάφερα κι πέρασα τη The Long Walk! Η επόμενη είναι νυχτερινή, με snipping και silencers.... :shifty: Έτσι και βαρέσει συνεγειαρμός, στην πέφτουν από παντού...

Xα , ακομα εκει είσαι? :p Εγω εχω αρχισει και ενα παραλληλο profile στο hardcore και πραγματικά ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ.

Link to comment
Share on other sites

βασικα εκει καβαντζωσε αλλον εναν με μπαζουκα...μην μεινεις μονος δεν προκειται να το βγαλεις..και που να δεις πιο κατω τι γινεται...εγω ειμαι στο ACT III The Last Stand...και ειναι πραγματικα δυσκολο..την εχω ακουσει

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 21:56]

Η πίστα με τα δύο ελικόφτερα που λέγατε πιό πάνω, είναι αυτή που παίρνουμε τη μία κεφαλή και την κοπανάνε με την άλλη?

Ti? δεν καταλαβα. Ποια κεφαλή? Σε αυτο το σημειο οι δικοι σου καθαριζουν το ενα και συ με το μπασουκα το άλλο, το αφηνεις να σε σημαδεψει και μόλις καταλάβεις ότι παει να αφησει τις "μπομπες" :D του τρεχεις, συνεχεια αυτό το βιολι.

wizard αυτό με το save πως το κάνετε? Εμενα δεν έχει καμια επιλογή για να σβησω τα πρηγουμενα....Πως τα σβηνετε?

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 21:51]

μην λες πολλα λογια...:hehe:

κεφάλια παιρνω λεμε...σαν σκια κινουμαι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Επιλέγεις ένα αρχείο, και κάτω δεξιά, έχει DELETE SELECTED ;)

Δεν κατάλαβα όμως... Έχω μαζί έναν με μπαζούκα. Ξέρει πότε να τονΕ ρίξει? Ή θα πρέπει να το ρίξω με σφεντόνα? :hehe: (έχω μείνει και με 20 σφαίρες στο primary weapon... :TD: )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 22:09]

Επιλέγεις ένα αρχείο, και κάτω δεξιά, έχει DELETE SELECTED ;)

Δεν κατάλαβα όμως... Έχω μαζί έναν με μπαζούκα. Ξέρει πότε να τονΕ ρίξει? Ή θα πρέπει να το ρίξω με σφεντόνα? :hehe: (έχω μείνει και με 20 σφαίρες στο primary weapon... :TD: )

Yπάρχουν βαριά όπλα κατω απο αυτους που εχεις σκοτωσει.

Έχεις και συ μπαζουκα, μην τον ξοδεψεις στο αρμα, κρυψου και αστους να κατεβουν και σκοτωσε τους μετα με οπλο.

Αν θελεις μπορεις να δώσεις εντολή attack σε αυτον με το μπαζουκα για το heli.

Ρε σεις μηπως το εχετε Patcαρει? εμενα όταν επιλεγω ένα save δεν έχει DELETE SELECTED :blink:

!!!!! Όταν παω να μπω σε server λεει ότι δεν χρησιμοποιω την καταληλη version..δηλ . οποσδηποτε patch? θα χασω τα saves μου..:(

Σε ποιον server θα παιζετε εσεις να ξερω να φερομαι επιεικώς :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ρε συ επιλεγεις τον ghost που θελεις να σουταρει...και πατας attack το ελικοπτερο που θες να κατεβασει...εμενα βασικα εγινε κατι περιεργο το κατεβασε μονος του χωρις να του πω τιποτα..ουτε drugs να χε παρει ο τυπος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak [Σήμερα, στις 22:24]

ρε συ επιλεγεις τον ghost που θελεις να σουταρει...και πατας attack το ελικοπτερο που θες να κατεβασει...εμενα βασικα εγινε κατι περιεργο το κατεβασε μονος του χωρις να του πω τιποτα..ουτε drugs να χε παρει ο τυπος...

Aφου οι δικοι σου το ριχνουν με οπλα, γινεται να το κατεβάσουν με οπλα, αν δεις όλο πάνω ριχνουν. αλλά αν θελεις δινεις και την εντολή. Απλα πρεπει να τους καλυπτεις.

Link to comment
Share on other sites

τα saves - profiles που τα βαζει το παιχνιδι? ειδα στο φακελο και στο my documents τιποτα ...να τα κανω ένα copy , να βάλω το patch και μετά να τα ξαναπεράσω...γινεται δεν γίνεται?

Link to comment
Share on other sites

ρε σεις! το τελειωσα...νταξ δεν ηταν και τιποτα τρομερο σαν campaign...απλα ειχε λιγο τραγικο τελος..καθως ο mitchel πεθαινει ο αρχηγος των Ghosts...καλη φαση παμε για online τωρα...χεχεχε

2002366966957271394_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

παντως η Grin εχει κανει πολυ καλη δουλεια το παιχνιδι online τα σπαει κανονικα...εντωμεταξυ το γουσταρω γιατι ειναι τελειως infantry κατασταση...με ξεκολλησε πληρως απο το bf2..πολυ καλα γραφικα και ωραιες πιστες και καθολου μα καθολου lag...και μου κανει εντυπωση σε οποιον server και να χω μπει δεν εχω lag καθολου..μηπως παιζει κανενας ελληνικος σερβερ ξερει κανενας? Gruntgr?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.