Jump to content



6700 4GHz help... and BH'ed


NaMe_GR

Recommended Posts

Νομίζω ότι δεν ήθελε να σε προσβάλει ο voudas.

Διάβασε λίγο περισσότερο το post του (3 γραμμές είναι) και δώσε σημασία σε αυτά που σου γράφει ;)

Τα flames ας σταματήσουν από τώρα και το thread να κυλήσει. ότι διαφορές έχετε, υπάρχουν τα ΠΜ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NaMe_GR

μονο ρευμα χρειαζετε ram ειναι οκ :D.

Αρχική απάντηση από NaMe_GR

Οσο για τις RAM ειναι μια χαρα...αφου στα 3850 bootarei μια χαρα το συστημα...δλδ στα 3850 και στα 4000 ram σχεδον ιδια MHz ιδια timings...Διαιρετης 2:3....

Αρχική απάντηση από NaMe_GR

για ολες τις μκιες που μου εκανε φταιγανε οι μνημες και τα timings...Σιγα σιγα τα ρυθμιζω και βλεπουμεν ...:p

μα γιατί τα ρυθμίζεις? μια χαρά δεν ήταν? λοοολ

Αρχική απάντηση από NaMe_GR

Αν ξερεις timings στο περιπου για P35 chipset πες...αλλιως μην κανεις reply pls!!!Χωρις παρεξηγηση τωρα...αν εχω καποιο προβλημα pls μην απαντησεις pls dld....

σορρυ δε κρατήθηκα...

@angel... πολύ σωστός man...

Link to comment
Share on other sites

Κυριε Vouda εξυπνε...δν εχω ορεξη τετοια ωρα να βριζω...σου ειπα να μην ξανακανεις reply σε μενα αν θες δλδ...μην ασχολησε μαζι μου πως αλλιως το λενε!!!!Οσο για τις μνημες νομιζα οτι δν φταιγανε αυτες...αλλα τελικα στο τελος το καταλαβα...βλεπεις δν ξερω καλα απο OC οπως εσενα τον pro...ΤΕΛΟΣ...και αν ειναι δυνατον καποιος moderator ας κλεισει αυτο το post ΔΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΑΛΛΟ....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NaMe_GR

.και αν ειναι δυνατον καποιος moderator ας κλεισει αυτο το post ΔΝ ΤΡΑΒΑΕΙ ΑΛΛΟ....

Μέχρι να ξανανοίξεις καινούργιο thread να μας πεις τι έκαψες? :hehe:

Δε στο εύχομαι προφανώς, αλλά όταν υπάρχει απειρία δε του δίνουμε να καταλάβουμε για να μάθουμε, ρωτάμε διαβάζουμε και πάμε σιγά σιγά. Kαλύτερα είναι να παραμείνει ανοικτό γιατί όλο και κάτι θα χρειαστείς ακόμη...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm...πρεπει να κλεισει..αν και σιγουρα θα χρειαστω κατι....!!!!Πολυ καλα τα λες φιλε..."ρωτάμε διαβάζουμε " γι αυτο ηρθα και εγω εδω αλλα βλεπεις....τεσπα...θα πω και τη μκια μου για να κλεισουμε(Υπαρχουν κ αλλου forumies που βγαζουν forumakia) ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το στυλάκι "pls pls pls δώστε μου τα timings έτοιμα μασημένα, δεν έχω ιδέα από OC" / "Καλά με το μπιμπερό; Δεν είμαι και κανας άσχετος! Εσείς είστε οι άσχετοι!", κάτι μου θυμίζει...

Link to comment
Share on other sites

3 σελίδες ηρωνεία! Χαβαλέ έχει! Μήπως όμως δεν είναι αντάξειο του forum; Λέω εγώ τώρα... και ειδικά από άτομα με 3000 post στην καθησιά τους! :)

No offense and get serious!

:daisy: :daisy: :daisy:

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα έπεσαν ειρωνικά σχόλια, αλλά νομίζω ότι ειπώθηκαν και πολλά άλλα, σωστά και οδηγίες για να βγάλει άκρη. Κι όπως έχουν ξανακάνει άλλοι, αντί για ευχαριστώ, αντί να μας γράψει τι έγινε, εξαφανίστηκε αφού ειρωνεύτηκε με τη σειρά του... :)

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά το βρίσκω χαζομάρα το σκηνικό. Αν δεν μπορείς να επικοινωνήσεις με κάποιον του λες οκ φίλε καλή καρδιά τα'παμε! Την ηρωνεία τη βρίσκω εύκολη και φτηνή. Αλλά καλοκαιράκι είναι, 40άρια χτυπάει το θερμόμετρο, έχουμε εντάσεις...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.