Jump to content


Ζητω ο βασιλιας του overclocking!!!!


Recommended Posts

Ενα μεγαλο μπραβο στον δικο μας Hipro,ο οποιος ειναι με μεγαλη διαφορα ο βασιλιας του overclocking,η αλλιως "Overclocking Legent" :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

post-407-1416073145,1412_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Σε πάρα πολλές αναζητήσεις που κάνω στο διαδίκτυο, έχω συναντήσει πολυάριθμες φορές "μπροστά μου" τον Hipro5 και μου έχει κάνει μεγάλη εντύπωση ο σεβασμός με τον οποίο τον "αντιμετωπίζουν" χρήστες και forums. Πραγματικά πρόκειται για ένα Θρύλο του OC, τα post του οποίου έχουν πολύ μεγάλο ειδικό βάρος.

Θερμά συγχαρητήρια και από μένα !

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε φίλε για άλλη μια φορά η Ελληνική σημαία στην πρώτη θέση όπως άλλωστε της αξίζει.....

Μέχρι τωρα λέγαμε πως οι Έλληνες πολεμούν σαν ήρωες. Από 'δω και στο εξής θα λέμε πως οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες Sir W. Churchill

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Kokolikos [Σήμερα, στις 08:05]

Μέχρι τωρα λέγαμε πως οι Έλληνες πολεμούν σαν ήρωες. Από 'δω και στο εξής θα λέμε πως οι ήρωες πολεμούν σαν Έλληνες Sir W. Churchill

I have taken more out of alcohol than alcohol has taken out of me.

Sir W. Churchill

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.