Jump to content



ΤΙΜΗ ?? plaisio IN9-32X-MAX


vasi

Recommended Posts

Υπαρχουν πολλοι παραγοντες που επηρεαζουν την τιμη ενος προϊοντος. Ισως να εκανε αυξηση η ΑΒΙΤ. Δεν το ξερεις. Ισως να εχει πολλη ζητηση και να αυξησε την τιμη το πλαισιο. Τωρα πια τιποτα δεν μου φαινεται παραξενο υστερα απο αυτο που ειχα παθει εγω οταν βγηκε η 7800GTX. Τη μια μερα την ειχε 400, οσο και την πηρα, και την επομενη ειχε 350. Εχασα επιτοπου δηλαδη 50. Ειναι τραγικο αλλα ετσι ειναι. Και μεσα σε ενα μηνα κατερρευσε η τιμη της και επεσε στα 250. Περιμενε να πεσει σε καμμια βδομαδα αν ενδιαφερεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nikoszax

Τωρα πια τιποτα δεν μου φαινεται παραξενο υστερα απο αυτο που ειχα παθει εγω οταν βγηκε η 7800GTX. Τη μια μερα την ειχε 400, οσο και την πηρα, και την επομενη ειχε 350. Εχασα επιτοπου δηλαδη 50. Ειναι τραγικο αλλα ετσι ειναι. Και μεσα σε ενα μηνα κατερρευσε η τιμη της και επεσε στα 250. Περιμενε να πεσει σε καμμια βδομαδα αν ενδιαφερεσαι.

και καποιοι την πηραν μετα απο λιγο προσφορα 189 ευρω..:whistling

το εχουμε πει πολλες φορες,οι τιμες στα pc parts ειναι χρηματιστηριο...απο μερα σε μερα αλλαζουν..δεν πρεπει να σου φαινεται περιεργο που η abit ανεβοκατεβαινει...

Link to comment
Share on other sites

αγαπητε cptkoulis,

αναφερομαι (οπως και ο nikoszax νωριτερα..)στη τυχη,στο "timing" και στον παραγοντα "ψαξιμο" ,τα οποια κατα την γνωμη μου πρεπει να λαμβανουμε και λιγο υποψιν στις αγορες μας και να μην μας πιανουν "κοτσους"...

Link to comment
Share on other sites

αγαπητε sofix,

ανεφερα κι εγω την ιστορια μου για να δειξω στο φιλο μας οτι ολα ειναι σχετικα και οτι στο σωστο "timing" μπορεις να κανεις πολυ συμφερουσες αγορες και πολυ συχνα κανει καλο λιγη αναμονη

Οταν ομως θελεις οπωσδηποτε κατι "φρεσκο" πρεπει να εισαι ετοιμος να το πληρωσεις

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

καόποιος είχε πάρει απο το ebay FX57 την εποχή που είχα ένα χιλιάρικο, 100...:hehe:

με τους περισσοτερους ακροδεκτες σπασμενους

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.