Jump to content



Cause we both suck.


AN7 OverClocker

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από obijuan1983

Αντε ας γίνει αυτή η ανανέωση για το 2007...

hadji_a τα λόγια είναι περιττά...

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS

ΚΑΝΟΝΕΣ ωστε να μπει ενα αποτελεσμα στην λιστα:

4.Το GP τελειωνει στις 31/12/2006

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 00:17]

Σαν να άργησες μια στάλα δεν νομίζεις?

Ότι θυμάσαι χαίρεσαι...και τι τυχαίο μετά απο μένα απάντησες , όχι για να μην λέμε ποιός κυνηγάει ποιόν...

Και,οπως πάντα

Φιλικά!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983

Σαν να άργησες μια στάλα δεν νομίζεις?

Ότι θυμάσαι χαίρεσαι...και τι τυχαίο μετά απο μένα απάντησες , όχι για να μην λέμε ποιός κυνηγάει ποιόν...

Και,οπως πάντα

Φιλικά!

Πραγματικά δεν μπορώ να κάνω κάτι άλλο απ το να γελάσω :hehe:

Δεν είναι ότι κυναγάω εσένα...αλλά τα μαργαριτάρια που πετάς ;)

Α..και πάντα φιλικά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gprhellas [24-05-2007 09:33]

παρακαλω την διεύθυνση για ανανέωση της λίστας για το 2007....ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ...(πριν πλακωσει ο esdee me P35 KAI DDR3).....

Εγώ αναρωτιέμαι αν έχει διάθεση σεσένα κάποιος mod να σου κόψει την Μαγκιά του να σχολιάζεις το ποστ μου με την λέξη Μαργαριτάρια...Δεν βλέπω όμως φώς...Οπότε μάλλον και το thread αυτό θα μαμηθεί φαντάζομαι...

Αλλά μάλλον ότι θέλουν τα μάτια σου βλέπουν...πολλές τσίμπλες πρέπει να έχουν...

Τι είσαι και με κυνηγάς δηλαδή...?

Α και επειδή έχω την εντύπωση οτι δεν πολυκατάλαβες τι έγραψα...είπα άργησες όχι να απαντήσεις σε μένα αλλά που δεν είδες το screenshoot του gprshellas...Ελεος...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από obijuan1983

Εγώ αναρωτιέμαι αν έχει διάθεση σεσένα κάποιος mod να σου κόψει την Μαγκιά του να σχολιάζεις το ποστ μου με την λέξη Μαργαριτάρια...Δεν βλέπω όμως φώς...Οπότε μάλλον και το thread αυτό θα μαμηθεί φαντάζομαι...

Αλλά μάλλον ότι θέλουν τα μάτια σου βλέπουν...πολλές τσίμπλες πρέπει να έχουν...

Τι είσαι και με κυνηγάς δηλαδή...?

Α και επειδή έχω την εντύπωση οτι δεν πολυκατάλαβες τι έγραψα...είπα άργησες όχι να απαντήσεις σε μένα αλλά που δεν είδες το screenshoot του gprshellas...Ελεος...

Ξανα δές το ποστ μου...μάλλον θα σου αρέσει περισσότερο από πρίν

Να σου θυμήσω ποιος άρχισε το κυνηγιτούλι και ποιός το συνεχίζει?Γιατί εγώ στο πρώτο ποστ δεν έγραψα τπτ...εσύ το σχολείασες...όταν φτύσεις την καραμέλα που μασουλάς τώρα κανένα μήνα εδώ είμαστε πάλι να κάνουμε συζήτηση επιπέδου.

Τεπσα...

Δεν νομίζω να είχε κάποια "δώση" μαγκιάς το ποστ πιο πάνω ώστε να με σταματήσει κάποιος mod...

Δεν θα μπώ σε λογοπαίγνια.

Αρχική απάντηση από ea6gka

σελω και εγω 4ΜΒ cache:jump1:

Πάντως επειδή εκεί που είσαι ήμουν...θα δείς "αλλο αέρα" με τα 2ΜΒ επιπλέον... ;)

Θυμάμαι που όσο είχα τον 6300 έχανα αρκετά στο 01 σε σχέση με έναν 6600 και ψαχνόμουν να βρώ από που μου φεύγει η διαφορά...

Μόλις πήρα τον 6700 απλά δεν το περιμενα σε τόσο μεγάλο βαθμό...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου φάνηκε οτι τώρα που το διόρθωσες προσπαθείς σαν μουσίτσα να διορθώσεις την βλακεία σου, βάζοντας και καλά τα λόγια του gprhellas...!

Γιατί έχοντας μόνο τα λόγια μου και μετά τα λόγια του Gorrilakou αναφερόσουν σε μένα φιλαράκο...

Φοβήθηκες κάτι και το άλλαξες??

Φιλαράκο οτι θες καταλαβαίνεις?

Ανέφερα για Μαγκιά για το σχολιασμό των λεγόμενών μου με την λέξη Μαργαριτάρια... αλλά μάλλον...........

Μαζί σου συζήτηση επιπέδου να μου λείπει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist

Απιστευτο

Εκανες edit και έβαλες και την απάντηση του gprhellas!!

ΟοοΟΟοΟοοΟ

Που το είδες?

Αρχική απάντηση από obijuan1983

Εμένα μου φάνηκε οτι τώρα που το διόρθωσες προσπαθείς σαν μουσίτσα να διορθώσεις την βλακεία σου, βάζοντας και καλά τα λόγια του gprhellas...!

Γιατί έχοντας μόνο τα λόγια μου και μετά τα λόγια του Gorrilakou αναφερόσουν σε μένα φιλαράκο...

Φοβήθηκες κάτι και το άλλαξες??

Φιλαράκο οτι θες καταλαβαίνεις?

Ανέφερα για Μαγκιά για το σχολιασμό των λεγόμενών μου με την λέξη Μαργαριτάρια... αλλά μάλλον...........

Μαζί σου συζήτηση επιπέδου να μου λείπει...

Δεν είχα ανάγκη να στο αναφέρω άμα ήθελα να διορθώσω κάτι...οπότε και το ξανα άλλαξα όπως ήταν στην αρχή

Βλακεία μου δεν είναι..γιατί όντως δεν είχα δεί την απάντηση του gpr και στην τελική... οοΟοοοΟοου 24-05-2007 09:33 ....κοντεύουν 2 μήνες όχι μια μέρα

Τι να φοβηθω αλήθεια ?????????????

Εγώ κατάλαβα τι εννοούσες...εσύ δεν κατάλαβες την απάντηση..

Η ειρωνεία δεν σε βγάζει πουθενά ;)..μόνο να δημιουργήσεις αντιπάθειες

Να και σε κάτι που συμφωνούμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist [Σήμερα, στις 01:29]

Απιστευτο

Εκανες edit και έβαλες και την απάντηση του gprhellas!!

Σε πήρανε χαμπάρι...

Α και ξανα άλλαξες τα λόγια σου...

Οπότε άλλη φορά βλέπεις τι γράφουν απο πάνω και μετά απαντάς...

Είναι σαν να λέμε δηλαδή...καλύτερα να μασάς (καραμέλα-τσίχλα)παρά να μιλάς...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Δεν είχα ανάγκη να στο αναφέρω άμα ήθελα να διορθώσω κάτι...οπότε και το ξανα άλλαξα όπως ήταν στην αρχή

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Ξανα δές το ποστ μου...μάλλον θα σου αρέσει περισσότερο από πρίν

(έβαλα τον gpr γιατί δεν είχα δεί το ποστ του(για την ακρίβεια...δεν είχα δει τι ακριβώς έγγραφε)..αλλά αφού δεν σου άρεσε...

Όπως είδες...το έγραψα ότι θα άλλαζα το ποστ μου.

Και η απάντηση μου στον χριστ ήταν ειρωνική(όχι προς το πρόσωπο του Χριστ)

Over and out

Keep up tha good work with your vaseline

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους κάποιος mod ας παρέμβει...

Εδώ έχουμε να κάνουμε με ανισόρροπο...

Το

Over and out

Keep up tha good work with your vaseline τι ήταν τώρα...Φαίνεται ποιός ξεφτιλίζει το foroum...και διαιωνίζει Έχθρες...απορώ και εξοργίζομαι με την ανοχή...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist

Φιλε είσαι πολύ πονηρός...... κουτοπόνηρος θα έλεγα.

Φχαριστώ...αλλά φαίνεται δεν έχεις καταλάβει γρί απ ότι έγραψα.Ούτε ειρωνεύτικα κανένα ούτε τπτ...

Δεν πήγα να αλλάξω το ποστ μου στα κρυφά(μιας και το ανέφερα σε 2 ποστ μαζί με την αλλαγή).Κουτοπόνηρο να με έλεγες άμα το άλλαζα και δεν το είχα αναφέρει πουθενά.

Και δεν είχα καμιά διάθεση απέναντι στον obi άσχετα αν αρπάχτηκε και με μπρίζωσε.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 01:59]

Φχαριστώ...αλλά φαίνεται δεν έχεις καταλάβει γρί απ ότι έγραψα.Ούτε ειρωνεύτικα κανένα ούτε τπτ...

Δεν πήγα να αλλάξω το ποστ μου στα κρυφά(μιας και το ανέφερα σε 2 ποστ μαζί με την αλλαγή).Κουτοπόνηρο να με έλεγες άμα το άλλαζα και δεν το είχα αναφέρει πουθενά.

Και δεν είχα καμιά διάθεση απέναντι στον obi άσχετα αν αρπάχτηκε και με μπρίζωσε.

Οπότε όλα μέλι γάλα

Δεν είσαι επαγγελματίας κυνηγος μαργαριταριών.:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.