Jump to content



Ζητουνται info για την νησο Μηλο...


YDinopoulos

Recommended Posts

φοβερο νησακι...βεβαια απο διασκεδαση ειναι πολυ χαμηλων τονων...αλλα αφου πας με κοπελα δεν θα χεις προβλημα..

απο την αλλη θα ευχαριστηθεις παραλιες εχει παρα πολλες... νοικιασε κανα τζιπακι θα το χρειαστεις....εγω ειχα ενα panda...

αγαπημενες μου παραλιες Σαρακινικο και Τσιγκραδο...

2004419817348700488_rs.jpg2004446398222913681_rs.jpg

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω απολυτα με τον gbak, κατεμε αυτες ειναι οι καλυτερες παραλιες. Βεβαια η μυλος σαν νησι εχει απειρες τετοιες παραλιες, οποτε οτι κ αν ακουσεις ειναι υποκειμενικο. Αντικειμενικο ειναι οτι η μυλος εχει απτις καλυτερες παραλιες στην ελλαδα.

Εξαιρετικη επισης παραλια ο γεροντας, παπαφραγκας, φυριπλάκα κλτ κτλ . Να σε ενημερωσω μονο οτι το δικτυο λεοφορειων δεν ειναι τοσο καλο, αρα θα χρειαστεις αυτοκινητο η μηχανη, το πρωτο να ειναι υπερυψωμενο γιατι οι δρομοι δεν ειναι κ τοσο καλοι.

να κανεις οπωσδηποτε το around μυλος και να πας να φας στον χαμο στην χωρα. να δεις το ηλιοβασιλεμα στη χωρα, να φας αστακομακαροναδα κ να πιεις ενα ποτο στην υγεια μας στο vipera lebetina κ στα 8 μποφορ βλεποντας τα φωτα της κοντινης κυμολου στα πολλωνια.

Εξαιρετικο χωριο να επισκεφτεις το κλημα κ σιγουρα να πας στις κατακομβες.

καλο καλοκαιρι :)

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα σου δώσω το καλλύτερο info, άσε την κοπέλα σου πάρε κανα 2 κάφρους φίλους σου και πηγαίντε να τα κάνετα π*****α σε καμια Ιο :p:P:P:P:P:P:P:P

Μήν δίνεις σημασία, δικά μου αποθημένα είναι αυτα :p:P:P

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κωστάκης

εγώ θα σου δώσω το καλλύτερο info, άσε την κοπέλα σου πάρε κανα 2 κάφρους φίλους σου και πηγαίντε να τα κάνετα π*****α σε καμια Ιο :p:P:P:P:P:P:P:P

Μήν δίνεις σημασία, δικά μου αποθημένα είναι αυτα :p:P:P

Δυστυχώς στην Ιο η αναλογία ανδρών-γυναικών είναι χαλαρά 10-1....

Link to comment
Share on other sites

Αν πας Μήλο και έχει Βοριάδες ή γενικά δυνατό αέρα, θα κόψεις τις φλέβες σου.

’λλο νησί εντελώς με καλό καιρό και άλλο με φουρτούνες.

Έχε το υπόψη και πάρε μαζί τπτ σεξ τόιζ να περάσει η ώρα αν δεν μπορείς να πας για μπάνιο:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι αξίζει η ταλαιπωρία για μιάμιση μέρα...έχεις σκεφτεί καθόλου την ελαφόνησο? Γύρω στις 4 ώρες με αμάξι από αθήνα, πολύ καλές παραλίες, ήσυχο νησί για ζευγάρι και το κυριότερο από όλα Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο φαί!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos

σααααα δεν ντρεπεστε...

(Δεν αξιζει το precious...;):p )

Για 3μερο το σκεφτομαι, οποτε δεν θα δω κ πολλες παραλιες. Ουσιαστικα λιγο παραπανω απο 1μιση μερα θα εχω ;)

καλα να περασεις εκανες πολυ ομορφη επιλογη,απο τα ωραιοτερα και ησυχα νησια μας:)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr [Σήμερα, στις 12:26]

Eχω κλεισει Μηλο για 7 μερες !

Εχω ακουσει τα καλυτερα για τις παραλιες και για αυτες πηγαινω με το ετερον ημισυ.

Σκοπευω να ξεχνιεμαι στις παραλιες ολη μερα :p

Να πας να φας στην "Εργίνα" (είναι φοβερή ταβέρνα). Να πας βράδυ.

Και να κάνεις το γύρο της Μήλου με καραβάκι οπωσδήποτε!

Θα με θυμηθείς!!

Είναι πάρα πολύ ωραίο νησί για ζευγαράκια!

Να μην ξεχάσεις να φας Σοκολατόπιτα!

45491795395497295794510us2.th.jpg

9179539549729579450751gt7.th.jpg

917953954972957945099sz3.th.jpg

9179539549729579450911de2.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από grigas [Χθες, στις 06:25]

Δεν νομίζω ότι αξίζει η ταλαιπωρία για μιάμιση μέρα...έχεις σκεφτεί καθόλου την ελαφόνησο? Γύρω στις 4 ώρες με αμάξι από αθήνα, πολύ καλές παραλίες, ήσυχο νησί για ζευγάρι και το κυριότερο από όλα Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο φαί!!!

+ 1 για 2-3 μερες....Το ΣΚ που μας περασε ημουν εκει με το αμορε ......

Οτι πρεπει αν θες : εκπληκτικη παραλια, πολυ καλο φαγητο ε ( η αστακομακαροναδα ειναι εκπληκτικη :p) και χαλαρωση ......

Αν θες info για rooms pm me να τηλεφωνηθουμε .......Να πας διαβασμενος :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Είστε NooboTourists. :p

Υπάρχουν και πολύ καλύτερες παραλίες αλλά δεν σας τις λέω για να μην τις μάθει όλος ο κόσμος....:p

Eννοεις τις παραλιες που ζωγραφιζεις στο photoshop ? :p

Προσεξε μην σπασεις κανα κεφαλι στα μακροβουτια! :)

ΥΓ. Περα απο την πλακα, θελω πολυ να γυρισω την Β.Ευβοια, καθως και τα επτανησα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.