Jump to content



Προτείνεται κάποιο παιχνίδι


gns

Recommended Posts

Με αφορμή τις διακοπές και για να πωρωθούμε ξανά μπορείτε να προτείνεται διάφορα πρόσφατα παιχνίδια για pc (χωρίς κάποιο περιορισμό όλα τα είδη παιχνιδιών είναι ευπρόσδεκτα)

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω και πολλες επιλογες να σου προτεινω! Παιζω μονο NFS και TDU. Προσωπικα, αν και δεν εχω καταλαβει πως εχω κολλησει, μου αρεσουν τρελα (καλα οχι τοσο το τελευταιο NFS Carbon αλλα ειναι ολα ωραια). Καποιος θα πει οτι ειμαι ακομα "παιζακι" που παιζω με "αυτοκινητακια" αλλα οπως γραφει και η λεζαντα του site "τα μεγαλα παιδια, δε σταματουν να παιζουν ποτε". :D

Link to comment
Share on other sites

Overlord, επιτέλους ένα παιχνίδι που όλες τις βρωμοδουλιές, κουβάλημα, μάζεμα αντικιμένων, το περισσότερο ξύλο στέλνεις τους άλλους να τα κάνουν δηλαδή το PC. Νιώθεις πραγματικός άρχοντας. :cool:

Link to comment
Share on other sites

Eγω παντως φιλε GNS αν σου αρεσουν τα racing παιχνιδακια σου προτεινω, και προτεινω γενικα το Test Drive Unlimited!!!! Tωρα που βγηκε το patch πρεπει να ξαναποροθουμε!!! :worship: :happy:

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα προτίνω το πιο πρόσφατο παιχνίδι που απόκτησα, το Silent Hunter 4: Wolfs of the Pasific,

ένα απίστευτα οραίο και συναρπαστίκο simulation υποβριχείων 2Παγκοσμίου Πολέμου...

Χρισιμοποιήστε το μιαλό σας και γρίγορες τακτίκες στρατιγικής για να επιτεθίτε σε Ιαπονέζικα πλοία κ υποβρίχια στον ειρινικό ωκαινό...

αυστιρώς ακατάληλο για χρήστες με παλιές κάρτες γραφικών (π.χ ΑΤΙ RADEON S300 SERIES όπως η δικιά μου.) το game laggari άσχιμα σε παλιές κάρτες γραφικών.. έγω το πέζω σε γραφικά στο Low και πάλι laggarw.....

έχει απίστευτα γραφικά φίλοι μου...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mertsa

:OT:

εγώ πάντως θα έλεγα να φτιαχτεί ένα θέμα ή κ αυτό που θα γράψουμε παιχνίδια που δ θα χρειάζονται τρελές κάρτες γραφικών για να παίξουν ......πιστεύω θα ήταν χρήσιμο.....

+1:banging: :banging: :banging:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist

Προσωπικά, έχω κολλήσει με ένα online browser game που λέγεται knightfight. Είναι παιχνίδι με ιππότες.

Ti ακριβώς κάνεις? Δεν έχω καταλάβει ...

Κανω μια αποστολή κ μου λέει να μπω σε 54 λεπτά κτλ

Αυτό είναι όλο κι όλο ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kreach

Ti ακριβώς κάνεις? Δεν έχω καταλάβει ...

Κανω μια αποστολή κ μου λέει να μπω σε 54 λεπτά κτλ

Αυτό είναι όλο κι όλο ?

κάπως έτσι....πάντως εχει πολλα πράγματα να κανείς

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [25-07-2007 12:13]

Καλώς μας βρήκες... Τι browser χρησιμοποιείς?

συγνώμη που δεν απάντησα , είμαι σε διακοπές :p

Χρησιμοποιώ FireFox στο σπίτι (βεβαίως βεβαίως)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.