Jump to content



Asus (Rog) Blitz Formula & Blitz Extreme


Ivris

Recommended Posts

:jump: :jump: :jump:

Μολισ ειδα τα 2 διαμαντακια αναρτημενα στο Global Site της Ασουσ!!!

Fusion/crosslinx/external display/περρισοτερεσ επιλογεσ στο bios/supremefx 2!!!

blitz formula all the way!!!!:jump:

Ξερουμε ποτε θα ερθει στην χωρα μας?

εδω μερικα λινκσ

Blitz Extreme (ddr3) on g.s of Asus ROG Bliz Extreme

εδω απο Xtremesystems απο χρηστη XS.org

Blitz Formula on g.s of Asus :jump: :jump: DDr2

και εδω τιμουλεσ :inlove:κλικ me

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πάει σφαίρα η μητρική.......Απροβλημάτιστη ακόμα και χαζομάρα να κάνεις, ανοίγει..... :)

Το μόνο μικρό πρόβλημά της είναι το overclockability που έχει......Συγκεκριμένος επεξεργαστής που στην ΑΒΙΤ AW9D-MAX με αέρα 3D στους 4060MHz, σ'αυτήν πάει max 4000MHz......

Βέβαια την ψάχνω ακόμα.......Πάντως έχω να πώ ότι δε με προβλημάτησε καθόλου...... ;)

Ένα μείον που έχει, είναι ότι θα πρέπει να ΒΑΛΕΙΣ τα subtimings που θα επιλέξεις στο bios για να μπουτάρει γιατί ΑΝ τα αφήσεις στο auto, δεν μπουτάρει........αυτό βέβαια μπορεί να οφείλεται και στο Bios..... ;)

Έχω ΚΑΙ τις δύο, αλλά την Extreme που παίρνει DDR3 μνήμες, δε μπορώ να τη δουλέψω γιατί ένα φιλαράκι που είπε θα μου φέρει DDR3 μνήμες, μ'έγραψε.... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από hipro5

Έχω ΚΑΙ τις δύο, αλλά την Extreme που παίρνει DDR3 μνήμες, δε μπορώ να τη δουλέψω γιατί ένα φιλαράκι που είπε θα μου φέρει DDR3 μνήμες, μ'έγραψε.... :(

:hehe: Το καλό πράγμα αργεί να γίνει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Pan0s [Σήμερα, στις 11:04]

hipro5 μπορείς να κάνεις κανένα review και για τις δύο???

Ναι αυτό σκέφτομαι να κάνω αλλά προς το τέλος της βδομάδας γιατί bench-άρω αυτή την περίοδο.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GoriLLakoS [Χθες, στις 17:11]

Έχεις 1Κ ακόμα για το 2006...αλλιώς δεν σου ξαναμιλάω..:hehe:

It's matter of time now......... ;)

Αρχική απάντηση από LightBird [Χθες, στις 18:11]

Δεν αντεχεις να το εχεις αλλος ε....Αντε αν πας 26K στο 06 εχεις δωρακι απο Gorillako:P

Δεν είναι ότι δεν αντέχω να το έχει άλλος - όλοι "βαράνε" καλά - , αλλά θα πρέπει επιτέλους η Ελλαδίτσα μας να είναι ΚΑΙ εκεί πάνω........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.