Jump to content



Νέο ποντίκι


pcfreak111

Recommended Posts

Γεια σε όλους!

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ποντίκι βρήκα το razer krait(http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=30) στα 42ευρώ.Αξίζει;Μήπως έχει κάποιος να προτείνει κάποιο άλλο με τιμή έως 45ευρώ;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ignatios

G5 εχω και γω και είναι κορυφαίο.

πως βολεύεστε pe παιδιά μ αυτό?εμενα μ φαίνεται μεγάλο , χοντροκομμένο κ άσχημο....

PER.570239.jpg ?????

Αρχική απάντηση από pcfreak111

Γεια σε όλους!

Ενδιαφέρομαι να αγοράσω ποντίκι βρήκα το razer krait(http://www.razerzone.com/index.php?main_page=product_info&cPath=2&products_id=30) στα 42ευρώ.Αξίζει;Μήπως έχει κάποιος να προτείνει κάποιο άλλο με τιμή έως 45ευρώ;

ωραίο φαίνεται

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα με το 518 ειμουνα ΠΟΛΥ ικανοποιημενος απτην ανεση του απ'την πρωτη μερα που το δοκιμασα σε ενα netcafe, μετα για καποιον περιεργο λογο οταν το αγορασα για το σπιτι αρχισε να με ενοχλει,συγκεκριμενα στο μικρο δαχτυλο, προτεινω explorer 3.0 καθαρα λογω σχηματος και αν εχεις τα λεφτα γιατι οχι το deathadder της razer

Το krait μια χαρα ποντικι ειναι αν εξαιρεσεις το γεγονος πως πρεπει να βαλεις τους drivers για να χαμηλωσεις τα dpi στα 400 ετσι ωστε να δουλευεις στα windows σαν ανθρωπος, επισης θα προτεινα το everglide titan monstermat εναντι του qck, το qck μετα απο 1 μηνα χρησης εγινε αχρηστο ενω το titan το εχω απτο προηγουμενο καλοκαιιρι ;) ειναι και μουρατος ο μεταλικος κυλινδρος που εχει για συσκευασια αν και ο δικος μου εχει φαει πολυ ξυλο απ'τις μεταφορες οποτε χρησιμοποιω τον πλαστικο του sharkoon 1337 XL

mat :p

Αν σε βολευει το σχημα των logitech ΜΗΝ παρεις το G5 αλλα να προτιμησεις το 518, εκτος και αν εισαι αλλος ενας casual gamer που δεν εχει ιδεα τι παει να πει low sens

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από michailovits [Σήμερα, στις 11:59]

ασυρματο microsoft.

Διαλεξε ένα απο τα καλύτερα τα πιο ανθεκτικά και ειδικά σχεδιασμένα.

MICROSOFT και ξερό ψωμί!

Αντε παιξε 2142 εσυ να συνεχυσουν να τετραπλασιαζονται τα deaths απτα kills soy και μετα ελα να ξαναπροτεινεις mouse :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGRΑν σε βολευει το σχημα των logitech ΜΗΝ παρεις το G5 αλλα να προτιμησεις το 518, εκτος και αν εισαι αλλος ενας casual gamer που δεν εχει ιδεα τι παει να πει low sens

για ελα να βρεις τον casual gamer στο Karkand ...σε προκαλω σε αναμετρηση GruntGr χαχαχα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

’ν και έχει περάσει ένας μήνας απο το τελευταίο post σε αυτό το θέμα και για να μήν ανοίγω άλλο θέμα θα ήθελα την γνώμη σας στο εξής:

Πρίν 3 μέρες μου χάλασε και το 2ο Wireless IntelliMouse Explorer της Microsoft που είχα και επειδή ψάχνομαι για την αγορά νέου ασύρματου mouse θα ήθελα την γνώμη σας!

Κοιτούσα για Logitech μιάς και έχω ένα φτηνιάρικο σετ (Desktop EX110) και είμαι πολύ πιο ευχαριστημένος απο το σετ της Microsoft (Wireless Optical Desktop Elite).

To θέμα είναι πως ψάχνω να είναι επαναφορτιζόμενο και έτσι κοιτούσα για το G7, έλα όμως που μετά απο ψάξιμο στο forum δέν διαβάζω και τα καλύτερα απο θέμα διάρκειας της μπαταρίας!Ένα 2ο που κοιτούσα είναι το MX REVOLUTION αλλά συγκριτικά το G7 είναι πολύ καλύτερο.(όσο αφορά και to gaming)Παιχνίδια παίζω μία στο τόσο.

Απλά σας ζαλίζω μιάς και το G7 κυκλοφορεί εδώ και αρκετό καιρό και μήπως αυτήν την στιγμή έχει βγεί κάτι καλύτερο είτε απο Logitech είτε απο άλλη εταιρία!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.