Jump to content



πτυχιακή check plz :D


perlepes

Recommended Posts

Καλησπερα παιδιά μια βοήθεια θέλω όπως καταλάβατε σχετικά με την πτυχιακή μου.

’ντε να πάρουμε κανα πτυχείο τελικά.Θέλω γενικά να μου πείτε κανένα site που μπορώ να βρώ υλικό ή γενικά οτιδήποτε θα μου φανεί χρήσιμο για την πτυχιακή!

το θέμα της πτυχιακής ειναι το εξής :

"Μελέτη τεχνολογιών πρόσβασης στο διαδίκτυο και δικτυακών λύσεων για την ασφάλεια του δικτύου γραφείου απέναντι σε εξωτερικές επιθέσεις λογισμικού"

Ευχαριστώ προκαταβολικά για τις απαντήσεις σας!

:jump: :jump:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perlepes [Χθες, στις 22:15]

Θέλω γενικά να μου πείτε κανένα site που μπορώ να βρώ υλικό ή γενικά οτιδήποτε θα μου φανεί χρήσιμο για την πτυχιακή!

γνωμη μου οτι ξεκινας λαθος. δεν ψαχνεις με βαση τον τιτλο του θεματος, αλλα με τη δομη.

αν εχετε συζητησει με τον καθηγητη καποια θεματα που πρεπει να καλυφθουν ξεκινας να ψαχνεις απο αυτα και προχωρας.

αν δεν υπαρχει κατι τετοιο (που δεν το νομιζω), τοτε ξεκινας απο τα 3 ζητηματα που εμφανιζονται στον τιτλο: τεχνολογιες προσβασης, δικτυακες λυσεις ασφαλειας, εξωτερικες επιθεσεις.

Link to comment
Share on other sites

ναι απο το cs αν και άσχετο :p

38-.45 thanx για την απαντησή σου.έχω το γενικό πλάνο απο τον καθηγητή αλλα ανέφερα το θέμα γιατί εγώ ξέρω τι θα αναλύσω απλα δεν ξέρω ακριβώς που να βρώ τέτοιο όγκο πληροφοριών γιαυτό και ρώτησα μήπως ξέρει κανείς :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.