Jump to content


Προβλημα εγγραφής εικονικού αρχείου


koulis87

Recommended Posts

γεια σας παιδια,

είμαι καινούργιος στο forum και έχω ένα πρόβλημα,

προσπαθώ να γράψω ένα dvd με ένα εικονικό αρχείο αλλά όλες μου οι προσπάθειες κατέληγαν σε ένα dvd το οποίο είχε ο bytes μέγεθος.

Προσπάθησα και με το Nero και με κάποια άλλα προγράμματα εγγραφής εικονικών αρχείων αλλά με το ίδιο αποτελεσμα.

Ακόμη έκανα extract το εικονικό αρχείο σε έναν κανονικό φάκελο και προσπάθησα και πάλι να το γράψω αλλά με το ίδιο αποτέλεσμα.

Το εικονικό αρχείο μπορώ να το ανοίξω με deamon tools και βλέπω κανονικά τα περιεχόμενα του από το extract που έκανα, αλλά όταν πάω να κάνω εγγραφή σε dvd χωρίς ν παρουσιάζει σφάλμα η εγγραφή μου προκείπτει το παραπάνω πρόβλημα..

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να με βοηθήσει?

Thx προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

το εικονικό αρχείο είναι .iso

και περιέχει τα vista

όταν αγόρασα το pc μου είπαν από το πλαίσιο να περάσω να πάρω το cd σε ένα μήν γιατί δεν το είχαν, αλλά το ξέχασα, και τώρα θέλω να κάνω format, έχω S/N αλλά όχι cd :(

υ.γ. Sorry για τα greekglish

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από koulis87

to ekoniko arxeio einai .iso

kai periexei ta windows vista,

otan agorasa to pc (plaisio) mou mou eipan oti den ta eixan ekeini ti stigmi k tha me pernane tilefono na mou poun pote tha ta exoun na peraso na ta paro alla....akomi perimeno, K tora thelo na kano format k den mporo eno exo to serial key alla oxi to CD :(:tomato: :tomato:

Φίλε μου καλώς ήρθες :)

Στο thelab.gr απαγορεύονται τα Greeklish και θα σε παρακαλέσω να κάνεις διόρθωση στο post σου σε Ελληνικά :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.