Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

μετα απο αυτο θα ξανακανεις την βλακεια να μεινεις πανω απο 4 ωρες νηστικος ? :p

Εχε μαζι σου τιποτα τετοια, 400 ποιοτικες θερμιδες σε μια μπουκια :)

FLAPJACK - diatrofit.gr

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω ότι δεν πρέπει να μένω τόσες ώρες νηστικός. Πρέπει να παίρνω περισσότερα φρούτα μαζί, π.χ. 2 μπανάνες.

Ωραία και αυτά τα σκευάσματα.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Πέρνα μια βόλτα από Μενίδι και ζήτα να σου δώσουν μια κούτα διπυρίτη για τις δύσκολες ώρες..

hardtack-is-good-survival-food-298.jpg

Εκεί υπηρέτησα τους τελευταίους 5 μήνες. Όταν ήμουν εκεί τον είχα τιμήσει δεόντως. Δίνουν άμα ζητήσω; Βέβαια, έχει πάααρα πολλές θερμίδες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] Μην κανεις σαν (χαζο)γκομενα, αλλο θερμιδες αλλο ποιοτικες θερμιδες,το παραπανω που σου προτεινα ειναι βρωμη με λιγη ζαχαρη και σιροπι (μερικως ανεστραμμενα) οχι οτι καλυτερο αλλα με αυτο και ενα σκουπ καθαρη whey(ουυυυ σκευασματα - 666 - γυρος γατας ftw ! :p) μεσα σε mini shaker εχεις ενα πληρες γευμα παντα ετοιμο και γλιτωνεις απο τον ενδεχομενο καταβολισμο. any-whey, lunch time !!

_UDE82lLFo4W6Im607imKuM6R87K6uASoO1BJYP-5jk=w1124-h843-no

Link to comment
Share on other sites

Εκεί υπηρέτησα τους τελευταίους 5 μήνες. Όταν ήμουν εκεί τον είχα τιμήσει δεόντως. Δίνουν άμα ζητήσω; Βέβαια, έχει πάααρα πολλές θερμίδες.

Με μια τέτοια γαλέτα και μισο λίτρο νερό έχεις κόψει την πείνα σου για αρκετή ώρα...btw Lalos FTW

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] Μην κανεις σαν (χαζο)γκομενα, αλλο θερμιδες αλλο ποιοτικες θερμιδες,το παραπανω που σου προτεινα ειναι βρωμη με λιγη ζαχαρη και σιροπι (μερικως ανεστραμμενα) οχι οτι καλυτερο αλλα με αυτο και ενα σκουπ καθαρη whey(ουυυυ σκευασματα - 666 - γυρος γατας ftw ! :p) μεσα σε mini shaker εχεις ενα πληρες γευμα παντα ετοιμο και γλιτωνεις απο τον ενδεχομενο καταβολισμο. any-whey, lunch time !!

https://lh4.googleusercontent.com/_UDE82lLFo4W6Im607imKuM6R87K6uASoO1BJYP-5jk=w1124-h843-no

Σα γαρίδες με σουσάμι και κόκκινες πιπεριές είναι αυτό :p

Τί ακριβώς περιέχει?

Link to comment
Share on other sites

Αντε να βάλω και εγώ το λιθαράκι μου.

Χθες γαύρος, ρεβίθια, σαλάτα για μεσημεριανό και βράδυ ψαρονέφρι με κρέμα γάλακτος και ροκφόρ

dscn0456-11058.jpg

dscn0458-11059.jpg

dscn0463-11063.jpg

dscn0459-11060.jpg

και σήμερα κοκοράκια στο φούρνο με πατατούλες. Το ένα ξεκοκαλισμένο επειδή μερικοί βαριούνται και το άλλο ολόκληρο :D

dscn0460-11061.jpg

dscn0462-11062.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.