Jump to content



Official ΦαγητοThread (FoodLab)


greekfragma

Recommended Posts

Ευτυχώς που την σπανακόπιτα δεν την συμπάθησα ποτέ μου. Αυτό το χόρτο μέσα στο φύλλο ...μπλιάχ.

Ναι στο φρικασέ, ναι στην ομελέτα, ναι στα χόρτα ναι. Αλλά σπανακόπιτα...ΝΟ. Aγνή τυροπιτούλα μωρέ. :D

Keep it up karmen!

Πρώτα οι γαρίδες, τώρα η πίτα. Αρχίζω να σε αντέχω.

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που την σπανακόπιτα δεν την συμπάθησα ποτέ μου. Αυτό το χόρτο μέσα στο φύλλο ...μπλιάχ.

Ναι στο φρικασέ, ναι στην ομελέτα, ναι στα χόρτα ναι. Αλλά σπανακόπιτα...ΝΟ. Aγνή τυροπιτούλα μωρέ. :D

zJtWJaJ.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυνατός ο μπάρμπας!

Βασικά εκτός από ζαμπόν τι μπορούμε να βάλουμε σε αντικατάσταση του αλλαντικού που λέει ώστε να μην χάσουμε και σε γεύση;

Ξέρω ότι super διότι το το έφαγα στην Ρώμη, αλλά πολύ λίπος ρε παιδιά. Μόνο που το βλέπω....:nada:

Link to comment
Share on other sites

Μόνο λίπος; Τα λάδια; Γιατί τ'αυγά;; 3 αυγά για μια μακαρονάδα;;

Τόσο καιρό σε ότι ποστάρεται εδώ γενικώς.. το μόνο που παρατηρώ είναι ότι όλα είνια πολύ βαριά κι ανθυγιεινά.. καλό είναι να το "ρίχνεις έξω" που και που.. αλλά όχι κ συνέχεια..

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς που την σπανακόπιτα δεν την συμπάθησα ποτέ μου. Αυτό το χόρτο μέσα στο φύλλο ...μπλιάχ.

Ναι στο φρικασέ, ναι στην ομελέτα, ναι στα χόρτα ναι. Αλλά σπανακόπιτα...ΝΟ. Aγνή τυροπιτούλα μωρέ. :D

Keep it up karmen!

Πρώτα οι γαρίδες, τώρα η πίτα. Αρχίζω να σε αντέχω.

239473_o.gif

:p

Τραβηξα μια το μεσημεριανο μου

14+-+1

σουπιες με σπανακι και κουνου(μ)πιδι :D

Τα χθεσινα cheat meal ητανε αναξια φωτογραφισης :p

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Μόνο λίπος; Τα λάδια; Γιατί τ'αυγά;; 3 αυγά για μια μακαρονάδα;;

Τόσο καιρό σε ότι ποστάρεται εδώ γενικώς.. το μόνο που παρατηρώ είναι ότι όλα είνια πολύ βαριά κι ανθυγιεινά.. καλό είναι να το "ρίχνεις έξω" που και που.. αλλά όχι κ συνέχεια..

Νταξ τώρα εσύ περνάς στην άλλη φάση. Χαλάρωσε. Μπορεί να μην πας από τοξίνες, αλλά θα πας από στρες. Πίστεψε με. ΕΞΑΚΡΙΒΩΜΕΝΟ αυτό. Άσε...

Πάν μέτρον άριστον.

3 αυγά για μια μακαρονάδα ανθυγεινό; 1.5 αυγό δηλαδη το άτομο και ίσως λιγότερο; Αν αυτό το άτομο τρώει 1.5 αυγό την ημέρα και σχετικά με την ηλικία του, ναι τότε είναι ανθυγεινό. Επίσης ναι, αν είναι χαζό αμερικανάκι που τρώει μέρα νύχτα τα ζωωburgers που ποστάρονται δώ κατά καιρούς, είναι υποψήφιος για ψόφο.

Έχω την υποψία ότι η μαιμού έπιασε πάλι ψείρες.

Τέσπα, αν δεν έχουμε κάτι άκυρο να προσθέσουμε, πείτε τι να βάλω αντί για το αλλαντικό του Antonio διότι πεινάω.

Link to comment
Share on other sites

239473_o.gif

:p

Τραβηξα μια το μεσημεριανο μου

14+-+1

σουπιες με σπανακι και κουνου(μ)πιδι :D

Τα χθεσινα cheat meal ητανε αναξια φωτογραφισης :p

Sorry για το double post

ρε φίλος γιατί δε τις βάζεις λίγο πιο μεγάλες (τις φωτό) να χαρεί το μάτι μας ?:whistling

Link to comment
Share on other sites

Μόνο λίπος; Τα λάδια; Γιατί τ'αυγά;; 3 αυγά για μια μακαρονάδα;;

Τόσο καιρό σε ότι ποστάρεται εδώ γενικώς.. το μόνο που παρατηρώ είναι ότι όλα είνια πολύ βαριά κι ανθυγιεινά.. καλό είναι να το "ρίχνεις έξω" που και που.. αλλά όχι κ συνέχεια..

1464667_658357147563782_236678663_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η σπανακόπιτα αλλά προτιμώ με φέτα. Δεν είδα από τις φωτό αν είχε μέσα. Όσο για τις καρμπονάρες, ευτυχώς που δεν μου αρέσουν τα μακαρόνια ιδιαίτερα....

Link to comment
Share on other sites

Ωραία η σπανακόπιτα αλλά προτιμώ με φέτα.

είχε και μπόλικη μάλιστα :D

Όσο για τις καρμπονάρες, ευτυχώς που δεν μου αρέσουν τα μακαρόνια ιδιαίτερα....

WTF??? Υπάρχει άτομο που δε του αρέσουν τα μακαρόνια; :nothing:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ σύμπαν είναι πολύ μεγάλο τελικά.

Άντε το να μην σ' αρέσει το σπανάκι το καταλαβαίνω :p , το να μην σ' αρέσουν οι τηγανητές πατάτες, προκαλείς αλλά κάνουμε πως δεν ακούσαμε, το να μην σ' αρέσει η μερέντα, με λίγο λάδωμα και 30 βουρδουλιές την βγάζεις καθαρή...

...αλλά να μην σ' αρέσουν τα μακαρόνια??

Στην πυρά με συνοπτικές διαδικασίες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.