Jump to content



THREAT FOUND!!


tenoros

Recommended Posts

Φιλαράκο, χρησιμοποίησε τα προγράμματα που λέω στον οδηγό σε παρακαλώ. Είναι πολύ συγκεκριμένα, μη το κουράζουμε παραπάνω.

Το Avast ξεχωρίζει, γιατί κάνει DOS virus scan όπου δεν υπάρχει κανένα right και κανένα service. Το Ad-aware είναι πλέον ολίγον άχρηστο και το CCleaner δεν κάνει τη δουλειά που νομίζεις..

Ακολούθησε τον οδηγό κατά γράμμα σε παρακαλώ, μη λέμε τα ίδια και τα ίδια..

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια εχουνε δικιο παντως Karpersky ειναι μια κλαση ανωτερο απο nod32 και διαφορα αλλα antivirus.

Το κακο ειναι οτι ειναι μια κλαση ανωτερο και στους μηχανισμους anti-crack που εχει ,

αρα περιοριζω την χρηση του μονο αμα πετυχω τιποτα 'βαρυ' με καμια trial εκδοση. ^^

Link to comment
Share on other sites

Κατά τη γνώμη μου το Nod32 είναι το καλύτερο..Όμως αφού δεν μπορεί να διαγράψει το Win32/adinstaller(trojan) τότε δοκίμασε να το διαγράψεις με το tune up utilities 2007. Αν πάλι δεν γίνει τπτ καλύτερα να κάνεις φορμάτ.

Link to comment
Share on other sites

Βέβαια επειδή δεν θέλω να δημιουργήσω παρεξηγήσεις, και το Kaspersky είναι πάρα πολύ καλό...Αλλά δεν ξέρω.. Εγώ προτείνω Nod32 γιατί δεν μου έχει δημιουργήσει πρόβλημμα... ακόμα τουλαχιστον..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.