Jump to content



Phenom - Barcelona: ανατροπή ή όχι;


.38-.45

ποια η γνωμη σας για την καινουργια σειρα της AMD;  

113 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Voudas [Σήμερα, στις 17:23]

χμμμμ και αν το άνοιγε άλλος θα το έκλεινες για trolling/flame war starting κλπ κλπ... loool

ειλικρινα δε σε αναγνωριζω τον τελευταιο καιρο.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από .38-.45

ειλικρινα δε σε αναγνωριζω τον τελευταιο καιρο.

γιατί ρε Μήτσο? επειδή λέω αυτά που με ενοχλούν? και δε νομίζω να έχεις να μου προσάψεις κάτι γενικό ή να έχω γενικά άσχημη συμπεριφορά ώστε να μη με αναγνωρίζεις... μόνο σε σένα έχω πετάξει σχόλιο...

Link to comment
Share on other sites

θελω να πιστευω οτι θα ειναι πολυ καλυτεροι στα ιδια ρολογια απο τα intel.

Αν και το κοβω για διαφημιστικο σλογκαν Και εμπορικο κολπο να ειναι

Μακαρι να βγω ψευτης

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Σήμερα, στις 22:46]

Ανατροπη και (μ)πεναλντι,

Στην (13χρονη) γκομενα απεναντι....

Greekfragma ("Καλοκαιρι 2007 hot hits")

δεν φταιω εγω brotha.....δεν φαινοτανε για τοσο:innocent:

παντως για να ξαναμπουμε οντοπικ.......

σιγουρα ολοι θελουμε να ειναι καλυτεροι........ακομα και οι ιντελ φανμποηζζζζζ

γιατι εαν ειναι καλυτεροι και ξανα-αναψει η κοντρα θα δουμε καλυτερους επεξεργαστες σε πιο προσιτες τιμες.

οπως ειπε και ο τσοζενας πιο πριν......

τρεμετε την ωρα που θα ξαναγινει η ιντελα οπως παλια που ηταν εκτος συναγωνισμου να δινουμε καθε 1 χρονο 500ευρω για 33ΜHz παραπανω:X:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ανατροπη και (μ)πεναλντι,

Στην (13χρονη) γκομενα απεναντι....

Greekfragma ("Καλοκαιρι 2007 hot hits")

Την ίδια μ@μ@κία "τραγούδι" σκέφτηκα να γράψω μόλις διάβασα τον τίτλο του thread... Mάλλον πρέπει να ξεκόψουμε για μερικές χιλιάδες χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Όχι άστο άλλες (πόσες είπαμε) μερούλες.

Αν και ΑΜΔάς και ευχαριστημένος μάλιστα δεν την βλέπω την ΑΜΔ, μέχρι την κατίνα κατάφερε να πείσει... Από εδώ και πέρα χρειάζονται στην πράξη πράγματα. Και να μην πω τι έκανε η φοράδα μου στο αλώνι για το spI αλλά πρέπει να δω τη διαφορά στην καθημέρα πράξη για να πεισθώ. Να τον πάρει ένας ιντελάς που έχει τετραπύρηνο και να γυρίσει να πει ότι το ΑΜΔ είναι τουλάστιχον το ίδιο γρήγορο.....

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ειναι λιγο καλυτεροι στα ιδια ρολογια, και σε εφαρμογες που εκμεταλευονται πραγματιακ 4πυρηνους αλλο ενα κλικ παραπανω. Ωστοσο φαινεται πως θα εχουν σοβαρο προβλημα να πιασουν τα ρολογια της intel ειτε σε stock ειτε με overclock, οποτε δωρο αδωρον. Βεβαια η αρχιτεκτονικη θα ειναι εκει, αν βελτιωσουν το scaling ισως γινει δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.