Jump to content



Προγραμμα υπολογισμού Φόρου εισοδηματος


Trooper

Recommended Posts

Μηπως εχει κανένας καποιο τέτοιο πρόγραμμα ? Ξέρω οτι αρκετά περιοδικά του χώρου δινουν τετοια προγράμματα κάθε χρόνο γύρω στο Μάρτη, αλλα φέτος δε πρόλαβα κανένα και έτσι δεν έχω. Εχει κανεις μήπως καποιο να μου το στείλει ? ή να μου πει απο πού μπορώ να το βρώ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Μηπως εχει κανένας καποιο τέτοιο πρόγραμμα ? Ξέρω οτι αρκετά περιοδικά του χώρου δινουν τετοια προγράμματα κάθε χρόνο γύρω στο Μάρτη, αλλα φέτος δε πρόλαβα κανένα και έτσι δεν έχω. Εχει κανεις μήπως καποιο να μου το στείλει ? ή να μου πει απο πού μπορώ να το βρώ?

στειλε pm στον dimcar(pcw)εγω ηθελα δυο dvd και το παληκαρι μου τα εστειλε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper [Χθες, στις 13:48]

Thanks Def, αλλα το προγραμματακι ειναι πολύ μικρό και εψαχνα καποιον που να κανει το κοπο να το ζιπαρει και να μου το στειλει...

Το εχω το ζιπάρω για να σου το στείλω αλλά είναι περίπου 28 MB πως να σου το στείλω;;:(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από johny111

έχει το in.gr online πρόγραμμα υπολογισμού φόρου.

δες το link

http://www.in.gr/foros2007/

Thanks με βόλεψε πολύ αυτό :)

Αρχική απάντηση από xdoc

Το εχω το ζιπάρω για να σου το στείλω αλλά είναι περίπου 28 MB πως να σου το στείλω;;:(

Δε πειράζει, ευχαριστώ για το ενδιαφέρο :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.