Jump to content



kikirikou


Arxagelos

Recommended Posts

πως να χτυπήσει ρε παιδια η AMD την Intel? Ειναι φύσης αδυνατο απο οικονομικης αποψης. Δεν πρόκειται να γινει ποτε οσο καλη πλατφορμα και να φτιαξει, το 80% σε πωλήσεις που εχει η Intel δεν χτυπιεται με τιποτα! Ειναι σαν να φαντασιονεστε οτι η Microsoft μπορει να χτυπηθει, είναι ποτε δυνατον? Money rulls them all που λενε! τελος. Imo :

Η AMD απλα υπαρχει για να μπορει να εχει μετρο συγκρισης η Intel για τους επεξεργαστες της ι. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arxagelos [Σήμερα, στις 20:56]

πως να χτυπήσει ρε παιδια η AMD την Intel? Ειναι φύσης αδυνατο απο οικονομικης αποψης. Δεν πρόκειται να γινει ποτε οσο καλη πλατφορμα και να φτιαξει, το 80% σε πωλήσεις που εχει η Intel δεν χτυπιεται με τιποτα! Ειναι σαν να φαντασιονεστε οτι η Microsoft μπορει να χτυπηθει, είναι ποτε δυνατον? Money rulls them all που λενε! τελος. Imo :

Η AMD απλα υπαρχει για να μπορει να εχει μετρο συγκρισης η Intel για τους επεξεργαστες της ι. :p

Μαιστα.Δηλαδη για να καταλαβω και εγω ο ασχετος τα 5 χρονια πριν τους c2d η amd που οχι απλα χτυπαγε την intel αλλα την:sick: (τελικα συγκρατηθηκα και δεν θα χρησιμοποιησω την λεξη:p ) ειχε την οικονομικη ανεση τοτε?Επισης το ποσοστο της intel ηταν στο 90% τοτε....

Btw για να μην παει στα σκουπιδια ΚΑΙ αυτο το thread παρακαλουνται τα intel fanboyzz να ξαναδιαβασουν τον αρχικο τιτλο του thead και να μενουν on topic.Κοινως αν εχετε να ποσταρετε κατι το οποιο αφορα νεα για barca εχει καλως.Τωρα αν θελετε να συνεχιζετε το κοκορισμα για το ποσο μεγαλο εχετε τον c2d σας καντε ενα νεο thread με τιτλο intel rulezz,τον εχω διπλασιο,πουτ@ν@ amd,κοινωνια ωρα intel κτλ.Κανω καθημερινα refresh στο παρων thread μπας και δω κανενα σοβαρο νεο και αντι αυτου διαβαζω οτι να ναι απο τους "βαμενους".:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 03:19]

Κι εσύ "βαμένος" είσαι βρε Νίκο, ο μικρός Dag μας :D

Λιγα τα λογια σου για τον "πατερα" μας εδω μεσα ετσι?:p

Βρε βαμενος ειμαι μαζι σου αλλα βρες μου ενα post που να κραζω intel σε αντιστοιχο thread. απλα ειναι το 3ο thread που λογικα θα παει για φουντο απο το πολυ flame & offtopic:nothing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amdnikos [Σήμερα, στις 01:33]

Μαιστα.Δηλαδη για να καταλαβω και εγω ο ασχετος τα 5 χρονια πριν τους c2d η amd που οχι απλα χτυπαγε την intel αλλα την:sick: (τελικα συγκρατηθηκα και δεν θα χρησιμοποιησω την λεξη:p ) ειχε την οικονομικη ανεση τοτε?Επισης το ποσοστο της intel ηταν στο 90% τοτε....

Btw για να μην παει στα σκουπιδια ΚΑΙ αυτο το thread παρακαλουνται τα intel fanboyzz να ξαναδιαβασουν τον αρχικο τιτλο του thead και να μενουν on topic.Κοινως αν εχετε να ποσταρετε κατι το οποιο αφορα νεα για barca εχει καλως.Τωρα αν θελετε να συνεχιζετε το κοκορισμα για το ποσο μεγαλο εχετε τον c2d σας καντε ενα νεο thread με τιτλο intel rulezz,τον εχω διπλασιο,πουτ@ν@ amd,κοινωνια ωρα intel κτλ.Κανω καθημερινα refresh στο παρων thread μπας και δω κανενα σοβαρο νεο και αντι αυτου διαβαζω οτι να ναι απο τους "βαμενους".:TD:

λοιπον για να καταλαβεις και εσυ ο ασχετος οπως λες τα χρονια πριν τους core2 που χτυπαγε οπως λες η AMD την Intel ποσοι νομίζεις παίρνανε AMD γιατι πραγαματικα ξερανε οτι ειναι καλυτεροι?(ουτε καν 100% ηταν καλυτεροι σε video/encoding χανανε)Εσυ εγω και καμια 50αρια ατομα απο δω μεσα που το ξερανε, ο υπολοιπος κοσμος παλι Intel επαιρνε. Επεσε το ποσοστο της Intel απο 80% σε 75% και κατι τρεχει στα γύφτικα.

Βρε βαμενος ειμαι μαζι σου αλλα βρες μου ενα post που να κραζω intel σε αντιστοιχο thread. απλα ειναι το 3ο thread που λογικα θα παει για φουντο απο το πολυ flame & offtopic

Πως να μην υπαρχουνε flame&offtopic οταν το μονο που ακουμε και βλεπουμε τοσο καιρο απο την AMD ειναι το ΘΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΙ ΘΑ!!!! Ακομα και οι Athlon X2 κοντεύουνε να εξαφανιστουνε απο τα ραφια των καταστηματων. Λιγη αντικειμενικοτητα δεν εβλαψε κανεναν. Τον έχω διπλασιο....... των core2 μου! Ο "Βαρεμενος" φιλε μου εισαι εσυ που περιμενεις νεα απο την AMD!

:p:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arxagelos [Σήμερα, στις 06:01]

Ο "Βαρεμενος" φιλε μου εισαι εσυ που περιμενεις νεα απο την AMD!

Συμαζεψε λιγο τη γλωσσα σου γιατι δε με ξερεις και απο εχθες για να κρινεις την νοητικη μου κατασταση.

Αρχική απάντηση από Arxagelos [Σήμερα, στις 06:01] Τον έχω διπλασιο....... των core2 μου!

Χαιρομαι σου ευχομαι να τον βαλεις εκει που πρεπει τωρα.

Αρχική απάντηση από Arxagelos [Σήμερα, στις 06:01] Πως να μην υπαρχουνε flame&offtopic οταν το μονο που ακουμε και βλεπουμε τοσο καιρο απο την AMD ειναι το ΘΑ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΙ ΘΑ!!!!

Ανοιξε το δικο σου thread λοιπον για τους λογους που αναφερεις και ασε το συγκεκριμενο για ατομα που τους ενδιαφερει το θεμα.Αρκετα δε το @@@@σες το παρων thread λες?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από amdnikos [Σήμερα, στις 01:33]

Τωρα αν θελετε να συνεχιζετε το κοκορισμα για το ποσο μεγαλο εχετε τον c2d σας καντε ενα νεο thread με τιτλο intel rulezz,τον εχω διπλασιο,πουτ@ν@ amd,κοινωνια ωρα intel κτλ.Κανω καθημερινα refresh στο παρων thread μπας και δω κανενα σοβαρο νεο και αντι αυτου διαβαζω οτι να ναι απο τους "βαμενους".:TD:

.

Μαζεψε πρωτα την γλωσσα την δικη σου μεγαλε να την μαζεψω και εγω. Εσυ το ξεκινησες με τους χαρακτηρισμους εμμέσως πλην σαφώς!

Αρχική απάντηση από amdnikos [Σήμερα, στις 09:32]

Συμαζεψε λιγο τη γλωσσα σου γιατι δε με ξερεις και απο εχθες για να κρινεις την νοητικη μου κατασταση.

Χαιρομαι σου ευχομαι να τον βαλεις εκει που πρεπει τωρα.

Ανοιξε το δικο σου thread λοιπον για τους λογους που αναφερεις και ασε το συγκεκριμενο για ατομα που τους ενδιαφερει το θεμα.Αρκετα δε το @@@@σες το παρων thread λες?

Δεν σε ξερω και απο χθες και ουτε χρειαζεται να σε μαθω, την νοητικη σου κατασταση την κρινουνε οι υπολοιποι εδω μεσα. Εδω εχουνε ανοιξει 3-4 thread για τους barcelona με 1000+ απαντησεις χωρις να εχουμε μαθει κατι καινουργιο που ο καθενας intelakias amdakias λεει το κοντο του και το μακρη του και εσενα σε πειραξε η δικη μου απαντηση. Ισως πωναει γι'αυτο το καταλαβαινω φιλε, γιατι οπως ειπες και συ τον εχω διπλάσιο και εκει που τον βαζω ποναει. ;) φιλακια. :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.