Jump to content



Case για htpc


jon

Recommended Posts

λεφτα που θες να δωσεις??

(και απο νετ βγαινει ακρη ..απλα θελει χρονο!)

Αν ψαχνεις για κατι φτηνουλι και σχετικα εμφνισημο

δες το mozart

Yπαρχει και εκδοση slim(πιο κοντο ..ισως και πιο ομορφο) αλλα για να βαλεις καρτα θες riser ..προσωπικα δεν 8α με βολευε...

Κατα τα αλλα παιρνουν kai atx μητρικη/τροφοδοτικο ..

Yπαρχει σε πιο ασχημο(!!) αυτο εδω..

nzxt duet

Eπισης βαζεις atx μητρικη/τροφοδοτικο εχει το πλεονεκτημα(!! αν σε νοιαζει) οτι μπαινει καθετα οριζοντια ...συν το γεγονος οτι μπορει να παρει 2 12αρηδες στα πλαγια-δεξια και αριστερα- (δεν παρεχονται) και να κανει την διαφορα απο θεμα ψυξης.

Και τελος

ενα ακριβο ..

silverstone lc16

Aν τυχον ειναι το τελευταιο ...μην το παρεις ..δεν ειναι καλο:p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντος πηρα το silverstone lc18 απο πλαισιο και είναι σούπερ!!! Το μόνο μειονέκτημα που εχει ειναι οτι η touch screen οθόνη που έχει δεν δουλεύει σε 64bit windows.Αναμένονται drivers.....

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως αυτά ειναι πολυ μεγάλα κουτια, ολόκληρες μαούνες είναι. Κάτι σε ποιο κοντό δεν υπάρχει? Αυτο το turbox case για home theater που φέρνει το Πλαισιο εχει ιδανικό ύψος αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα σκέτο ! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από InMyMemory

Νομιζω πως αυτά ειναι πολυ μεγάλα κουτια, ολόκληρες μαούνες είναι. Κάτι σε ποιο κοντό δεν υπάρχει? Αυτο το turbox case για home theater που φέρνει το Πλαισιο εχει ιδανικό ύψος αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα σκέτο ! :p

Χμ... Για τσέκαρε για το THERMALTAKE VF6000BNS. Νομίζω ότι σου κάνει (αν θέλεις mATX).

p.s. Υπάρχει στην ελληνική αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από diperr [20-09-2007 21:01]

Χμ... Για τσέκαρε για το THERMALTAKE VF6000BNS. Νομίζω ότι σου κάνει (αν θέλεις mATX).

p.s. Υπάρχει στην ελληνική αγορά.

Εννοείς πως πωλείται εκτός Πλαισίου το συγκεκριμένο κουτι?

Link to comment
Share on other sites

Το eshop έχει μικρά κουτιά-κυβάκια για κλασικές matx μητρικές. Χωρίς τροφοδοτικό οπότε δε θα ταλαιπωρηθείς ποτέ με rma. Κουτί είναι.

Εγώ τα ζαχαρώνω μέρες τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.