Jump to content



Προτεινετε καρτα ηχου.


jimakos21

Recommended Posts

Γεια σας φιλοι μου.

Μετα απο καιρο καταλαβα οτι η onboard καρτα της μιτρικης μου δεν επαρκη στις αναγκες μου!:p :P

Εγω τωρα τελευταια αρχισα να ασχολουμε με μιξαρισματα και djing και θα ηθελα μια καρτα που να με καλυπτη πληρως στο θεμα αυτο... Βασικο μου προβλημα ειναι στο traktor που θα χρειαζομαι output routing περισσοτερα απο 2 φυσικα καθως θελω κ τα ακουστικα που εχω να παιζουν σε ξεχωριστη εξοδο απο τα ηχεια....Γτ με την εν λογου καρτα παιζουν μονο μαζι με τα μπροστινα με βισματακι διπλης εξοδου, καθως η πανεξυπνοι τις asus εχουν 4 για μπροστινα πλαινα ηχεια κ sub και 1 για μικροφονο κ 1 για line in και δεν εχουν καμια ξεχωριστη για ακουστικα...

Να προσθεσω οτι στο συγκεκριμενω θεμα ηχου εχω ελειψη εμπειριας και γι αυτο κ ζηταω την βοηθεια σας, αν εχετε λοιπον, να μου προτεινετε μια καλη καρτα ηχου καντε το:p .

Να ξερετε οτι σκοπευω να δωσω γυρω στα 100-120 ευρο.....

Ευχαριστω εκ τον προτερον:T:

Link to comment
Share on other sites

Οπως στα λεει ο Astacus ειναι

Δοκιμασε καλυτερα για αρχη μια οικονομικη PCI και αν δεν σε καλυπτει τελικα,πας σε κατι ανωτερο.Αυτο που ζητας παντως,μπορουν να στο προσφερουν και οι φθηνοτερες καρτες της αγορας

Link to comment
Share on other sites

Ναι βασικα καμια προτιμηση σε κατασκευαστικη και μαρκα?? Ειπα κ πριν οτι δεν ξερω κ πολυ απο ηχο, αλλα οπως λετε κ σε κατι φθηνο που να με καλυπτη να παω θα πρεπει καποια να διαλεξω...... Αν μπορειτε προτεινετε:whistling :whistling :whistling

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.