Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ

Grand Cherokee SRT8.

Το πήρε ένας φίλος. Δεν τρελαίνει η εμφάνιση, αλλά έχει εκπληκτική επιτάχυνση.

6,1 liter, 415hp και γνήσιο HEMI V8 μοτέρ... Καμιά φορά η υπερβολή των αμερικανών τους έχεις βγει σε πολύ καλο... Σούπερ το τζιπάκι....

Απο Ελληνική αντιπροσωπεία το πήρε; Κυκλοφορεί κανονικά;

Link to comment
Share on other sites

Και μιας και το γυρίσαμε στα αμερικάνικα...

Dodge Challenger SRT -- Φρέσκο

Ιδια μοτερούκλα με το Cherokee, μου έκανε εντύπωση οτι διατηρεί άριστα τις Muscle car γραμμές του... Πανέμορφο ε;

Ειμαι φάν των muscle cars... και κάποια στιγμή θα πάρω ενα... ειμαι σίγουρος...

Ζαχάρωνα ενα Trans-Am αλλα δεν έκατσε...

Link to comment
Share on other sites

και γω φαν των muscle ειμαι... δεν θα με χαλουσε ενα τετοιο. η ενα camaro ss.

εχει σειρα στο discovery που παιρνουν παλια muscle cars και τα ξαναφτιαχνουν. εχω πολλα επεισοδια και τα σπανε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τον λόγο αλλά αυτό το αυτοκίνητο(Veyron) μόνο brutal δεν μου κάνει...κατι σε bodybiulder που έχει βγεί 1ος σε διαγωνισμό κρεατίνης, αλλα τον παίρνει και λιγάκι(if you know what i mean ;) ) :p

Link to comment
Share on other sites

κοιτα σε μαυρο ολο που το ποσταρα πιο πανω εγω ειναι πολυ δυνατο..αλλα στα νορμαλ χρωματα που το χω δει και απο κοντα δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει...αλλα το μαυρακι με ενθουσιασε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 01:29]

Δεν ξέρω τον λόγο αλλά αυτό το αυτοκίνητο(Veyron) μόνο brutal δεν μου κάνει...κατι σε bodybiulder που έχει βγεί 1ος σε διαγωνισμό κρεατίνης, αλλα τον παίρνει και λιγάκι(if you know what i mean ;) ) :p

λολολ οντως

Link to comment
Share on other sites

Με την εκθεση της Γενευης θα μας τρελανουν τους Porsche-fans... 630 αλογα και 345km/h τελικη...

9080222.017.Mini1L.jpg

9080222.017.Mini2L.jpg

9080222.017.Mini3L.jpg

9080222.017.Mini5L.jpg

@LevelOne: Η F40 ειναι απλα θρυλος. H Φερραρι ειχε δωσει τεραστια εμφαση στην μειωση του βαρους. Μαλιστα το χρωμα ειναι τοσο λεπτο που μπορεις να νιωσεις το ανθρακονημα απο κατω σε μερικα σημεια (Jeremy Clarkson)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fotme

Απο εδω ξεκινησε επισημα για μενα η εννοια της αυτοκινησης.

@level: το μεσαιο μπουρι ηταν για wastegate?

:T: Το μεσαίο είναι όντως το external wastegate... Πολύ σπάνιο, ΑΝ εχει ξαναμπεί ποτε σε αυτοκίνητο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.