Jump to content



Supercars & Dreamcars Thread


gbak

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Χθες, στις 01:29]

Δεν ξέρω τον λόγο αλλά αυτό το αυτοκίνητο(Veyron) μόνο brutal δεν μου κάνει...κατι σε bodybiulder που έχει βγεί 1ος σε διαγωνισμό κρεατίνης, αλλα τον παίρνει και λιγάκι(if you know what i mean ;) ) :p

Brutal μόνο απο κανά Pagani Zonda και κανα Koniggseg...

Link to comment
Share on other sites

Είδα χτες μπροστά από το Χίλτον το R8 της Audi.. Πιο ωραίο από κοντά, απ'ότι στις φωτογραφίες :)

ΠιΕς Φυσικά αν δεν το είχα δει εδώ θα ψαχνόμουν για το ποιο είναι αυτό το ωραίο τουτού :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne [Σήμερα, στις 04:59]

:T: Το μεσαίο είναι όντως το external wastegate... Πολύ σπάνιο, ΑΝ εχει ξαναμπεί ποτε σε αυτοκίνητο...

αν δεν κανω λαθος και σε κατι IVECO πουλμαν επαιζε η ιδια ιστορια ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LevelOne [21-02-2008 16:29]

6,1 liter, 415hp και γνήσιο HEMI V8 μοτέρ... Καμιά φορά η υπερβολή των αμερικανών τους έχεις βγει σε πολύ καλο... Σούπερ το τζιπάκι....

Απο Ελληνική αντιπροσωπεία το πήρε; Κυκλοφορεί κανονικά;

Όχι, το έφερε από ΗΠΑ.

Link to comment
Share on other sites

παντως εγω θεωρω οτι η κατηγορια αυτη, των muscle jeeps, ειναι πολυ νισαρισμενη..μονο γιαυτους που δεν τους νοιαζουν τα λ7.

Αλλιως ειναι totally αντιλειτουργικη.. ουτε uber γκαζια ουτε offroad capabilities.

Link to comment
Share on other sites

τι πιασαμε τις τετρακουνες τωρα????

bmw x5 lemans

2004586443413267992_rs.jpg

το μοτερι....

2002971404930498874_rs.jpg

καλα νταξ το συγκεκριμενο δεν εχει καμια πρακτικοτητα αλλα ειναι αξιο αναφορας..

http://www.carpages.co.uk/bmw/bmw_x5_le_mans_record_28_06_01.asp

311 επιασε στο nirburgring και συνολικος χρονος κατω απο 8λεπτα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε...προχτες το βράδυ κατεβαίνοντας προς Γλυφάδα, ειδα μια ολοκαινουρια ασπρη Μ3 και κ@υλωσα λέμε.... απιστευτος ηχος.... λιοντάρι....

το περιεργο της υπόθεσης?

την οδηγουσε γκόμενα....παρολ'αυτα της εδινε και κατάλαβε.... το δα και αυτο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.