Jump to content



LOGITECH G9


gbak

Recommended Posts

Αντε καλορίζικο φίλε... φαινεται έσκασαν μύτη τα containers στο ΠΛΑΙΣΙΟ γιατί την προηγούμενη βδομαδα μαζι με τα υπόλοιπα που εψαχνα...δεν είχαν και το G9 που περίμενα...

Στο δικό μου το χέρι λόγω size πρέπει να κάθεται καλύτερα πάντως το G9 από το προηγούμενο G5

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp [Σήμερα, στις 13:06]

ΜΧ518 ftw imo για παιχνίδια, εκτός αν είναι RTS που το MX Rev. όντως βολεύει τα μέγιστα ;)

Μην ξεχναμε και το explorer 3.0 overclocked στα 250hz + φυσικα και με hyperglidez/στοκ της νεας εκδοσης για να γλιστραει σωστα, τα 2 καλυτερα ασυμετρικα ποντικια που μπορει κανεις να βρει imo, δεν μου παει καρδια να αποσυνδεσω καποιο απτα 2, θελω και τα 2 :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από intelakis

δεν δίνω πανω απο 30 για ποντίκι... ειπαμε κσεφτίλα ρε γμτ, μας τα πέρνουν χοντρα...

τα ποσα δινει ο καθενας ειναι σχετικο...αλλοι δινουν 50 ευρω για κουτι και αλλοι 1000...αλλοι δινουν 60 ευρω για gpu και αλλοι 700ευρω...το ιδιο ισχυει και στα ποντικια..και σε οτιδηποτε αλλο περιφερειακο μπορεις να σκεφτεις....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

τα ποσα δινει ο καθενας ειναι σχετικο...αλλοι δινουν 50 ευρω για κουτι και αλλοι 1000...αλλοι δινουν 60 ευρω για gpu και αλλοι 700ευρω...το ιδιο ισχυει και στα ποντικια..και σε οτιδηποτε αλλο περιφερειακο μπορεις να σκεφτεις....

QFT.

Εξαρτάται κι από την χρήση... Ξέρω, θα σοκάρω μερικούς συμφορουμίτες, αλλά δεν φτιάχτηκαν όλα τα ποντίκια για να παίζουμε FPS ούτε Gaming = FPS. :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.