Jump to content



Company of Heroes 2: Opposing Fronts


Wizard!

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από niiid

οσο για το campain ειναι για τον π.... αλλα ειναι και αστοχο να κρινουμε αυτο το παιχνιδι για το campain.δεν μας ενδιαφερει! εγω δεν θα το παιξω κιολας.

το ψομι ειναι στα skirmish sta Lan kai...

ολα τα λέυτα ειναι στο multi

;)

Δεν ασχολιουνται ολοι μονο με το multiplayer.

Εμενα προσωπικα με ενδιαφερει πρωτιστως το single player και μετα το multi....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 10:02]

Δεν ασχολιουνται ολοι μονο με το multiplayer.

Εμενα προσωπικα με ενδιαφερει πρωτιστως το single player και μετα το multi....

ναι φιλε μου μαζι σου,αλλα αν και στο oposing fronts το ΑΙ εχει γινει καλητερο απο το πρωτο coh παραμενει εξεφτελιστικα ευκολο με αποτελεσμα να μην ειναι διασκεδαστικο...

αν δεν παιζεις multi το coh παει χαμενο

:whistling

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς απο ότι έχω καταλάβει μέχρι τώρα... το Skirmishing mode δεν έχει όλα τα καλούδια του campaign... θα το δω μεσα στο Σαββατοκύριακο...

Πάντως να ξέρεται ότι ο Βρετανικός στρατός στον ΒΠΠ δεν ήταν και από τους πιό επιθετικούς στην οργάνωση του...

Αν σκεφθήτε πως στον Α΄ΠΠ τα πρώτα Βρετανικά τανκς... τα είχαν κατατάξει στην αρχή στο πολεμικό ναυτικό ( τα θεωρούσαν πλοία ξηράς)... θα καταλάβετε το μέγεθος της αρτηριοσκλήρωσης του Βρετανικού Στρατού... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από niiid [Σήμερα, στις 13:17]

το πρωτο coh παραμενει εξεφτελιστικα ευκολο με αποτελεσμα να μην ειναι διασκεδαστικο...

εμενα παντως

ουτε το Coh ουτε το O.F

μου φανηκαν εξευτελιστικα ευκολα στο expert επιπεδο....

ουτε στα campaigns αλλα ουτε και σε skirmish mode

ειδικα ετσι και κυνηγας και τα secondary objectives ... αστα να πανε

Link to comment
Share on other sites

δεν λεω οτι ειναι το πιο ευκολο παιχνιδι.

λεω οτι οταν καποιος τελειοσει το campain και εχει μαθει τα κολπα μετατρεπετε σε ανουσιο το single.

σε καποιες πιστες οπος san hilare 2 expert ειναι λιγοι ακομα και αν παιζεις μονος σου

το multi ειναι αλλη φαση.σπας τασακια οθονες το κεφαλι σου στο ντουβαρι κλπ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

ΛΟΙΠΌΝ ΜΕ ΛΈΝΕ ΚΏΣΤΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΠΉΡΑ ΤΟ OPPOSING FRONTS KAI ΔΕΝ ΜΠΟΡΏ ΝΑ ΤΟ ΠΑΊΞΩ ΣΤΟ SINGLE PLAYER . ΌΤΑΝ ΤΟ ΑΝΟΊΓΩ ΜΟΥ ΛΈΕΙ ΌΤΙ ΧΡΕΙΆΖΕΤΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΆΣΩ ΈΝΑ PATCH .TO KATEBAZΩ ΚΑΙ ΜΕΤΆ ΜΕ ΠΕΤΆΕΙ ΈΞΩ .ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΎΣΑ ΙΔΙΑΙΤΈΡΑ ΕΆΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΒΟΗΘΟΎΣΕ . ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ

Link to comment
Share on other sites

έχω ελεύθερο χώρο στο δίσκο και αρκετά περισσότερα από τα απαιτούμενα χαρακτηριστικά .Με πεταει οταν εχει κατεβασει το patch .To θέμα είναι ότι όταν το ανοίγω κατευθείαν με βγάζει στο μενού του multiplayer και αρχίζει η προαναφερθείσα διαδικασία

Link to comment
Share on other sites

Μολις κατεβασει το patch σε πεταει εξω για να το εγκαταστησει. Σου βγαινει καποια μπαρα να γεμιζει? ή σε ρωταει κατι σχετικα με εγκατασταση patch? Αν δεν βγαζεις ακρη μπορεις να κατεβασεις τα patchμονος σου απο καποιο site και να το εκαταστησεις εσυ.

Εγω επειδη κανω σχετικα συχνα φορματ για να μην περιμενω να τα ξανακατεβαζει, τα εχω κατεβασει ολα και τα εγκαθηστω μονος μου.

Δωκιμασε να τα εκαταστησεις εσυ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.