Jump to content



Medieval 2 Προβλημα σε Battle


Louris7

Recommended Posts

Παιδια ΣΩΣΤΕ με ! ! !

Παιζω το Medieval ενα μηνα περιπου...

Αυθεντικο εννοειται, με ολα τα pATCH Κ.Τ.Λ Κ.Λ.Π

Εχω φτασει περιπου στα μισα, δηλ 102 γυρο, και μου συμβαινει το εξης σε μια μαχη...

Ξεκιναω, παιζω ενα διαστημα τη μαχη και μου πεταει ΜΑΥΡΗ οθονη και απο πισω μηνυμα

"Medieval has encounter an unspecific problem και κατι ακομα, και δεν μπορω να καταλαβω τι ειναι....

Χαμηλωσα τα γραφικα....

Τις μνημες...

Τον επεξεργαστη....

Τιποτα....

Επισης αν το βαλω να παιξει αυτοματα τη μαχη εννοειται οτι χανω αλλα οταν παιζω εγω Battle ξεκιναω και φαινεται πως θα κερδισω,....

Επισης μπορω να δωσω οποιος θελει το save να το παιξετε να δειτε....

Please οποιος ασχολειται ή ξερει ας βοηθησει....

Link to comment
Share on other sites

εγω εxω λιωσει εδω και 10 μερες με το παιχνιδι, θα σου ελεγα να στειλεις το save να το δοκιμασω αλλα εχω την πρώτη εκδοση χωρις κανενα pacth και χωρις το expansion. Πάντως μου φαίνεται για bug του παιχνιδιου.

Δοκίμασε να κανεις τη μάχη με τον στρατο χωρισμενο στην μέση μπας και αλλάξει τιποτα ή απο τις μοναδες που εχεις διώξε καθε φορα απο μια διαφορετικη μοναδα και δοκιμασε να κανεις έτσι την μαχη μήπως και σκαλωνει καπου το παιχνιδι .

Link to comment
Share on other sites

Πως μπορω να στο στειλω?....

Ειναι πολυ ωραια η μαχη....

Ειμαι κλεισμενος και εχω 1700 που κανουν Siege απ'εξω...

700 εχω εγω....

Ομως...

Αν το παιξω εγω οχι στο αυτοματο , φαινεται οτι τους κερδιζω.....

Βαζω τοξοβόλους και διαλυουν τις ξυλινες βλακιες και κανω αμυνα στους τοιχους αν ανεβουν,....

Τεσπα...

Πως μπορω να στειλω το save?.....

Επισης , σου εχει συμβει ποτε να σου δειχνει τα βελη καρφωμενα στην οθονη?....

Link to comment
Share on other sites

στειλτω στο e-mail μου(comingcurse@yahoo.com), αλλα όπως σου ξαναειπα πιο πανω δεν εχω βαλει τα patches και μπορει να μην δουλευει σε μενα το save σου η να μου πεταει errors. Στειλε εσυ και βλέπουμε αλλα στειλτω τωρα γιατι δεν εχω internet σπιτι αμα ειναι να το παρω τωρα.

Επισης , σου εχει συμβει ποτε να σου δειχνει τα βελη καρφωμενα στην οθονη?....

οχι, μαλλον θα ειναι απο κανενα update με τα patches που εχεις βάλει.

Δοκιμασε και αυτο που σου ειπα, να κανεις dismiss καθε φορα και διαφορετικη μοναδα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Louris7 [Χθες, στις 23:47]

Το εστειλα ελπιζω να το πηρες...

Βαλ το κ πες μου αν το τελειωσες το Battle...

Κ οτι αλλο θες πες μου.....

αυριο θα σου απαντήσω γιατι δουλευω μεχρι το πρωι στις 8:00

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arxagelos [Σήμερα, στις 23:16]

αυριο θα σου απαντήσω γιατι δουλευω μεχρι το πρωι στις 8:00

Ειλικρινα ανυπομονω...Να κανω τοσο καιρο πολεμο, και να μου την κανει τωρα?...

Δεν θα δωσω την πολη στους παλιοΓαλλους.....!!!!

Θα σταματησω , θα ξεκινησω καινουργιο, αλλα οι Γαλλοι αλλη πολη,δεν θα μου παρουν!!!...:D :D :D:p

Link to comment
Share on other sites

Ειναι bug και εμενα μου εχει τυχει πολλες φορες και ειδικα σε siege απλα και στα forum του m2 τα ιδια λενε ολο bugs

Η καλυτερη λυση ειναι παρατατο οπως εκανα και εγω αποτυχια σκετη αποδειχτηκε το παιχνιδι πιασε κανα rome total realism 6,2 6,3 kai to 7 και θα εισαι καλυτερα οταν ερθει το medieval total realism

( μην σπαταλας τζαμπα τον χροννο σου σε κατι ανωφελο ολος ο κοσμος ηθελε βελτιωσει του παιχνιδιου και η εταιρια θα κυκλοφορησει αλλο μονο και μονο για τα γραφικα και για το κερδος την εκαψε την σειρα η total war h sega )

Link to comment
Share on other sites

ποιους εχεις πάρει? εγω τους άγγλους, πιο πολυ γιατι εχουνε το νησι και δεν ερχεται ευκολα στρατος και δεν εχω φοβο για τα κάστρα μου! Τους Γαλλους απο την αρχη τους περιόρισα και τώρα έχουνε μονο 2 κάστρα! η πλακα ειναι οτι τα μ@νια μου κανανε ντου συνέχεια και ο μ@λακας ο Πάπας μου έλεγε να μην τους πειράζω! ειμαι και γω καπου στον 110 γύρο και μαλλον θα παω δυτικα να πάρω την Ισπανια και μετα θα κινηθώ ανατολικα! Απίστευτο παιχνιδι. :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΟΕW1999 [Σήμερα, στις 00:34]

Ειναι bug και εμενα μου εχει τυχει πολλες φορες και ειδικα σε siege απλα και στα forum του m2 τα ιδια λενε ολο bugs

Η καλυτερη λυση ειναι παρατατο οπως εκανα και εγω αποτυχια σκετη αποδειχτηκε το παιχνιδι πιασε κανα rome total realism 6,2 6,3 kai to 7 και θα εισαι καλυτερα οταν ερθει το medieval total realism

( μην σπαταλας τζαμπα τον χροννο σου σε κατι ανωφελο ολος ο κοσμος ηθελε βελτιωσει του παιχνιδιου και η εταιρια θα κυκλοφορησει αλλο μονο και μονο για τα γραφικα και για το κερδος την εκαψε την σειρα η total war h sega )

με το expansion(kindoms) δεν λύνονται τα Bugs? εμένα πάντως δεν μου έχει παρουσιάσει τίποτε μεχρι τωρα.

Link to comment
Share on other sites

Expansion δεν εβαλα ακομα και μαλλον δεν θα το βαλω

Απο οταν κυκλοφορησε το παιχνιδι μεχρι τον μαιο - ιουνιο που το ειχα ολο προβληματα ημουν ειδικα σε μαχες

Τι επιπεδο δυσκολιας το εχεις??? ( campaign - battle )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Arxagelos [Σήμερα, στις 23:37]

ποιους εχεις πάρει? εγω τους άγγλους, πιο πολυ γιατι εχουνε το νησι και δεν ερχεται ευκολα στρατος και δεν εχω φοβο για τα κάστρα μου! Τους Γαλλους απο την αρχη τους περιόρισα και τώρα έχουνε μονο 2 κάστρα! η πλακα ειναι οτι τα μ@νια μου κανανε ντου συνέχεια και ο μ@λακας ο Πάπας μου έλεγε να μην τους πειράζω! ειμαι και γω καπου στον 110 γύρο και μαλλον θα παω δυτικα να πάρω την Ισπανια και μετα θα κινηθώ ανατολικα! Απίστευτο παιχνιδι. :D

Και εγω Αγγλους εχω γιατι γουσταρω τρελα τους τοξοτες και γιατι ειναι στρατηγικο σημειο εκει....

Εχω παρει ολο το νησι και τα παραλια απο κατω, τις πολεις δεξια απο την ισπανια....

Αυτα.

Θα δεις αμα βαλεις το save...

Και το expansion to εχω αλλα ακομα δεν το εχω βαλει γιατι θελω να το τερματισω...

Λες να το βαλω?...

Αλλα μετα φοβαμαι μη χασω το μπουσουλα.....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Louris7 [Σήμερα, στις 00:53]

Και το expansion to εχω αλλα ακομα δεν το εχω βαλει γιατι θελω να το τερματισω...

Λες να το βαλω?...

Αλλα μετα φοβαμαι μη χασω το μπουσουλα.....

ναι ρε βάλτο, δεν ξέρω με τα saves τι θα παιχθεί αλλα βάλτο αμαρτία! αν θες το πιστεύεις πριν λιγη ωρα κοιτουσα στα μαγαζια να το παραγγείλω μαζι με το expansion αμα το εχουνε προσφορα αλλα τίποτα, στο e-shop ειχε μονο το κανονικο και στο πλαισιο μόνο το expansion. Αργότερα ελπίζω να τα βγαλουνε μαζι να το χτυπήσω! :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.