Jump to content



Flight SQ380: A380 superjumbo lands in Sydney


perp

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Snips

Ρε ΣΩΤΗΡΗ DEF? Τι τα έβαλες τα σήματα της 330? ΤΙ σχέση εσύ με δαύτους ρεεεεεεεεεεεεεε!!!!

ειανι η αγαπημενη μου μοιρα στον βολο:) η φορμα ειναι δικη μου και την φοραω οταν κανω μαθηματα με τον αδελφο μου,τα διακριτικα μουταδωσανε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

διπλα ημουν στην Μ.Σ.Β στο υποστεγο το μεγαλο...ακριβως πισω απο τα χιουι...6 μηνακια εκατσα...αρεε αγχιαλος..

:worship: :worship: :worship: :inlove: :inlove: :inlove:

Link to comment
Share on other sites

Πολυ δύσκολη μονάδα ρε ημιάρβυλα (both of you!!!) .... Και το βράδυ να υποθέσω εξοδούχοι? α ρε βύσματα.... :p:hehe:

BTW αυτα ειναι τα καλά τις πολεμική αεροπορίας.......

2006384713331589040_rs.jpg

7G........ δεν θα ζήσει ποτέ το A380... καλό χρυσό αλλά.... (για να είμαι και on-topic :D )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp

Πολυ δύσκολη μονάδα ρε ημιάρβυλα (both of you!!!) .... Και το βράδυ να υποθέσω εξοδούχοι? α ρε βύσματα.... :p:hehe:

ασε ρε γιοκα..:hehe: .θα μας πεις για αεροπορια....το καθε σωμα εχει και τα δικα του..εσυ μπορει να παλευες με τα αρματα...εγω με τα f16....το καθε τι εχει την δυσκολια του..

Link to comment
Share on other sites

για την μονάδες της Αεροπορίας εκανα λόγο ρε daddy... OXI για το σώμα.... :D

αλλίως ειναι η Σάμος, ο Εβρος, η Κύπρος και αλλιώς το Τατόι, η Μύκονος, η Σαντορίνη, η Αγχίαλος και τα αναχώματα του εκάστοτε Privilege :hehe:

Πάντως νταξ' ..... φανταράκια να ακουμπάνε τα F16 λιγο δύσκολο... αν ήσουν κάνα μονιμάς ναι... το ίδιο ισχύει σε ολα τα σώματα, όπου ο εκάστοτε εξοπλισμός κάνει μύρια.... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κυκλοφόρησε και ένα πάρα πολυ ωραίο βιβλίο για το Α380...

2002385076887890740_rs.jpg

Synopsis

This must-have book follows the Airbus A380 from it's birthplace in Toulouse to the first public appearance at the Paris Air Show and beyond. Carrying up to 800 passengers across three classes, the Superjumbo is set to revolutionize aviation travel, with bars, boutiques, duty-free shops, a 261 foot wingspan, all mounted on a body almost 240 feet long - the largest civilian airliner ever built. The first Asia tour, and first flights to Singapore, Sydney, Kuala Lumpur, Frankfurt, Dubai for the Dubai Air Show and the Asian Aerospace show are all here, plus full details of the testing processes: North American, and temperatures of -45 degrees C, hot desert flying, high altitude and humidity in Medelin, Columbia. From amazing aerial displays to the VIP tours be a witness to aviation history for this amazing aircraft, a leap forward in air travel

Πηγή

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.