Jump to content



Μια αρκετά αποδοτική διάταξη Watercoolig


angel_f

Recommended Posts

Έχεις το 0.95.4 και δείχνει τα ίδια με το 0.95 σε G0 revision conroe?????

Πρώτη φορά το ακούω αυτό.

Μπορείς να ανεβάσεις ένα screenshot σε orthos(και χωρίς δεν με νοιάζει) Και με τα 2 ανοιχτα?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 01:36]

Έχεις το 0.95.4 και δείχνει τα ίδια με το 0.95 σε G0 revision conroe?????

Πρώτη φορά το ακούω αυτό.

Μπορείς να ανεβάσεις ένα screenshot σε orthos(και χωρίς δεν με νοιάζει) Και με τα 2 ανοιχτα?

Sorry Εχεις δικιο...:tomato:

Κατεβασα κατα λαθος παλι το 0.95 ....

Πραγματι με το 0.95.4 , παει 43c to ortos

Θα βγαλω αυριο screenshot

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker

Είσαι τυχερός γιατί έπεσες σε απελπιστικα κρυο κομμάτι.

Ειναι με 1.280 στα 3.4 οποτε οι 44 ειναι λογικη θερμοκρασια...Βαλε και τον ψοφο που αρχισε να κανει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Astakos

Ειναι με 1.280 στα 3.4 οποτε οι 44 ειναι λογικη θερμοκρασια...Βαλε και τον ψοφο που αρχισε να κανει...

indeed.

Έχεις δίκιο

Παραπλανήθηκα και γώ απ το 29 που έβλεπα. :confused::o

Link to comment
Share on other sites

Ας ευλογησουμε τα γενια μας... Χθες την ξαναεστεισα με ενα ταπεινο ford choson διπλο χοντρο.eheim 1250, NexXxos Xp και σαλονικιοτικο νερο σε αναλογια 90% Η2Ο και 10% λασπη...

Kαι δεν ειναι κρυο κομματi :p

post-620-1416073250,1428_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BlueChris

Η αλήθεια είναι πως έτσι όπως είσαι βάζεις ζέστη μέσα όση και να είναι αυτή... για σκέψου να βγάζεις τον αέρα από κάτω μιας που έχεις εκεί το ψυγείο και νομίζω πως θα είσαι λίγο καλύτερος... θα μειωθούν και οι θερμοκρασίες σε κάρτες κλπ.

Και αυτό σωστό αλλά επιμένω το ψυγείο να βγει έξω πλάγια, από πάνω, ή και τελείως εκτός κουτιού.

Αφού όμως έχει αυτές της χαμηλές θερμοκρασίες όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Astakos [Σήμερα, στις 02:06]

Ειναι με 1.280 στα 3.4 οποτε οι 44 ειναι λογικη θερμοκρασια...Βαλε και τον ψοφο που αρχισε να κανει...

To ρευμα δεν ειναι 1.280v που δειχνει το cpu-z . Ειναι 1.32v απο Bios

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από VIL

Και αυτό σωστό αλλά επιμένω το ψυγείο να βγει έξω πλάγια, από πάνω, ή και τελείως εκτός κουτιού.

Αφού όμως έχει αυτές της χαμηλές θερμοκρασίες όλα καλά.

Γενικά είμαι της θεωρίας όλα μέσα στο PC ... όμορφα και ωραία. Πράματα που κρέμονται απέξω κλπ διαφωνώ κάθετα μαζί τους... πόσο μάλλον MB χύμα πάνω σε πάγκους κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BlueChris [Σήμερα, στις 12:36]

Γενικά είμαι της θεωρίας όλα μέσα στο PC ... όμορφα και ωραία. Πράματα που κρέμονται απέξω κλπ διαφωνώ κάθετα μαζί τους... πόσο μάλλον MB χύμα πάνω σε πάγκους κλπ.

Συμφωνώ απολυτα , παλιότερα που κρέμονταν όλα έξω απο το κουτί και δεν μπορούσα να το παω πουθενά ήταν σαν την παράγκα του καραγκιόζη , με κάτι κόντρα πλακέ πατέντες κτλπ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από BlueChris

Γενικά είμαι της θεωρίας όλα μέσα στο PC ... όμορφα και ωραία. Πράματα που κρέμονται απέξω κλπ διαφωνώ κάθετα μαζί τους... πόσο μάλλον MB χύμα πάνω σε πάγκους κλπ.

Δέν είπα να (κρέμεται) απέξω και ούτε μίλησα για ΜΒ εκτός κουτιού

Η διαφορετική σας άποψη για εμένα είναι αποδεκτή στο σημείο που επιτυγχάνεται ο στόχος,

που βάζει ο κάθε ένας μας ανάλογα και με το υλικό που έχει. :magic:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Astakos [Σήμερα, στις 01:14]

Ας ευλογησουμε τα γενια μας... Χθες την ξαναεστεισα με ενα ταπεινο ford choson διπλο χοντρο.eheim 1250, NexXxos Xp και σαλονικιοτικο νερο σε αναλογια 90% Η2Ο και 10% λασπη...

Kαι δεν ειναι κρυο κομματi :p

Λάσπη ; :blink: :blink: Κοίτα ρε συ που εγώ χτυπιόμουν να καθαρίσω το @!# το ψυγείο..:blink: :blink: :boxed:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Astakos [Σήμερα, στις 03:14]

Ας ευλογησουμε τα γενια μας... Χθες την ξαναεστεισα με ενα ταπεινο ford choson διπλο χοντρο.eheim 1250, NexXxos Xp και σαλονικιοτικο νερο σε αναλογια 90% Η2Ο και 10% λασπη...

Kαι δεν ειναι κρυο κομματi :p

Σε λυγο καιρο απο 10% λασπη ..... θα μαζευτει στο συστημα σου ενα 80% αλγη και μικροοργανισμοι ( τα μπαύτσα , που λενε στο χωριο μου ) :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από angel_f [05-11-2007 15:42]

Σε λυγο καιρο απο 10% λασπη ..... θα μαζευτει στο συστημα σου ενα 80% αλγη και μικροοργανισμοι ( τα μπαύτσα , που λενε στο χωριο μου ) :p

Στα μπαυτσα ειναι το μυστικο... :p

post-620-1416073250,7683_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.