Jump to content



Opteron 165 o/c BH


deninho

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από deninho

εκεί που ήμουν, είσαι :p Αν είσαι εντός εγγύησης, για δοκίμασε να τον στείλεις RMA.. εμένα μου έκατσαν 2 πολύ καλά κομμάτια :p

Συγνώμη, αλλά με ποια δικαιολογία τον κάνεις RMA? Ότι δεν ανεβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα ρε φούστη που πρέπει να απολογούμαι επειδή κάποιοι έχουν κάλλο στην κεφάλα...

ότι θες να υποθέσεις φιλαράκο.. Αλλά σου προτείνω, αν κάνεις μια δουλειά, να την κάνεις ολοκληρωμένη..

ΥΓ Και για να σε βγάλω από τον κόπο, είχε καεί η DFI μου, και πήρε μαζί της τον Opteron. και από το rma που εγκρίθηκε από την AMD μου στείλανε, προφανώς λόγω λάθους, 2 επεξεργαστές...

Ελπίζω να απαλλάχθηκα από τις κατηγορίες κύριε δικαστά...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από deninho [Σήμερα, στις 21:31]

Κοιτα ρε φούστη που πρέπει να απολογούμαι επειδή κάποιοι έχουν κάλλο στην κεφάλα...

ότι θες να υποθέσεις φιλαράκο.. Αλλά σου προτείνω, αν κάνεις μια δουλειά, να την κάνεις ολοκληρωμένη..

ΥΓ Και για να σε βγάλω από τον κόπο, είχε καεί η DFI μου, και πήρε μαζί της τον Opteron. και από το rma που εγκρίθηκε από την AMD μου στείλανε, προφανώς λόγω λάθους, 2 επεξεργαστές...

Ελπίζω να απαλλάχθηκα από τις κατηγορίες κύριε δικαστά...

:OT::OT:

σιγα μην κάτσεις να απολογηθεις κιολας....

και εγω τον πουλάω τι να λεει?????

ο καθένας εχει τον λόγο του

Link to comment
Share on other sites

Zητώ δημόσια συγνώμη πρόεδρε. Διευκρίνηση για το πως κάνεις RMA έναν cpu που δεν ανεβαίνει ζήτησα... Οι χαρακτηρισμοί δεν χρειάζονται νομίζω βέβαια, μίλησα ευγενέστατα... :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από junior-21- [Σήμερα, στις 22:04]

Zητώ δημόσια συγνώμη πρόεδρε. Διευκρίνηση για το πως κάνεις RMA έναν cpu που δεν ανεβαίνει ζήτησα... Οι χαρακτηρισμοί δεν χρειάζονται νομίζω βέβαια, μίλησα ευγενέστατα... :flower:

Προσοχη...Μην βαζεται φωτιες χωρις λογο...Και μην μου στεναχωρητε τον Junior21!!! :OT: :OT:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Johnnymous

:OT::OT:

σιγα μην κάτσεις να απολογηθεις κιολας....

και εγω τον πουλάω τι να λεει?????

ο καθένας εχει τον λόγο του

Οταν πουλας κατι, αδειαζε το Inbox σου ... προσπαθω να σου στειλω msg για τον 165 και εισαι full! :p Sorry για το Off Topic ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.