Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Gaming PC:

ez7jlq2xcjypvsv3nqw6.jpg

My server:

tmt80fmt9p02t3mcjfz4.jpg

Σημειωσει οτι οι οθονες ειναι κανονικα αντιθετα,απλως τις αλλαξα για να δοκιμασω κατι στον server μου...:p

και παιδια σορρυ για την αθλια ποιοτητα,δεν εχω ψηφιακη :)

Link to comment
Share on other sites

Εχμ πως στο καλο μπρουνε ολοι και διατηρουνε τα γραφεια τους τοσο καθαρα ?

το γραφειο για το gaming pc δεν νομιζω να ηθελες να το δεις 1 ωρα πριν παρω την φοτο!! :man_in_love:

Link to comment
Share on other sites

το γραφειο για το gaming pc δεν νομιζω να ηθελες να το δεις 1 ωρα πριν παρω την φοτο!! :man_in_love:

Eσύ δηλαδή μαζεύεις μονο πριν από φωτογραφίες η όταν φέρνεις καλεσμένους σπίτι :p:P:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βλεπω αρκετοι απο εσας τα βαζετε πανω στο γραφειο τα tower :...: δεν ειναι λιγο καπως να εχεις διπλα σου ενα θηριο?Σαν να σε κλεινει...ασε που κατω δεν ειναι καλυτερο λειτουργικα,πιο σταθερο και δεν υπαρχει κινδυνος να πεσει και να παθει τιποτα..???

Link to comment
Share on other sites

για να πεσει αυτη η μαζα πρεπει να πεσω εγω πανω της!:happy2:

ασε που μ αρεσει να το βλεπω,και κατω στο πατωμα ειναι πιο επικυνδυνο να φαει καμια κλωτσια:cool:

Link to comment
Share on other sites

για να πεσει αυτη η μαζα πρεπει να πεσω εγω πανω της!:happy2:

ασε που μ αρεσει να το βλεπω,και κατω στο πατωμα ειναι πιο επικυνδυνο να φαει καμια κλωτσια:cool:

eγω το λεω γιατι εχω δει πολλα τετοια να πεφτουν χαχαχα ασε που ειναι και τα καλωδια ρε συ... :p

Link to comment
Share on other sites

eγω το λεω γιατι εχω δει πολλα τετοια να πεφτουν χαχαχα ασε που ειναι και τα καλωδια ρε συ... :p

ε αμα πεσει θα φωναξω TIMBEEEEEER:tongue:

παντως δε νομιζω να πεσει με καποιο τροπο:hug:

Link to comment
Share on other sites

Αμα χωραγε θα το ειχα και εγω επανω...Για να το βλεπω..:...:

γιατι κατω δεν φαινεται καθολου..και ριξαμε πολυ δουλεια για να το φτασουμε σε τετοιο επιπεδο...:cry:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.