Jump to content


Δείξτε το γραφείο σας!


dubber

Recommended Posts

Υπάρχει αντίστοιχο θέμα στο οποίο όλοι μας ανεβάζουμε φωτογραφίες από τα "μωρά" μας και το αποτέλεσμα που έχουν τα βασανιστήρια στα οποία τα υποβάλλουμε για να δείχνουν πιο ωραία, ευάερα, ευήλια.

Τί θα λέγατε να φτιάχναμε ένα thread στο οποίο να δείχναμε και το γραφείο στο οποίο κάθονται τα pc μας?

Μια γενική φωτογραφία του γραφείου μας, φορτωμένο με το βαρύ πυροβολικό, θα δώσει ιδέες στον καθένα μας στο πώς να διαμορφώσουμε πιο όμορφα και ευχάριστα το έπιπλο στο οποίο περνάμε πολλές ώρες από τη ζωή μας :)

Για πάμε...

p.s. Mods αν το θέμα καλύπτεται από κάτι άλλο ή είναι σε λάθος σημείο or whatever, do your tricks

Link to comment
Share on other sites

εαν το μελετησεις θα δεις οτι ειναι απολυτως εργονομικο...για μενα φυσικα:hehe:

συνυπολογισε οτι δεν πλησιαζει γυναικα σε ακτινα 10 μετρων οποτε νομιζω ειναι σχετικα αξιοπρεπες...οχι οτι εχω κατι με τις γυναικες αλλα οι εν'λογω ειναι θανατος σε σχεση με το pc room .με το που θα μπουνε μεσα εχεις σιγουρο φορματ και/η δισκο στο χερι,...

Link to comment
Share on other sites

:hehe: 1.93 ειμαι φιλαρακ...η επιφανεια εργασιας 60 ευρα απο ikea και 8 ευρω τα ποδια και χωραει τα παντα..τουλαχιστον τα βασικα που θελω...τωρα μην μου πειτε για εκτυπωτες ..σκανερ και τετοια τα σιχαινομαι ουτε να τα βλεπω δεν θελω..
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 01:54]

Πολυ καιρό το περίμενα αυτο το thread.... :p

Αρχική απάντηση από giorgos th. [Σήμερα, στις 01:59]

Φωτος δεν βλεπω ομως....

Λέω να το καθυστερήσω ρε George μέχρι την σελίδα 300, να ξεχαστει και λιγο το thread, να παρουν αλλοι τις πρωτιες και τα συγχαρητήρια αν αυτο τους καίει... μην ακουσω παλι τα σχόλια που ειχα ακουσει την προηγουμενη φορα και που ποτε δεν ανέβηκαν στο forum.... :flower:

@naz: Ρε συ ηχεια δεν έχεις? Η ειναι πουθενα επιμελώς κρυμμένα και δεν τα βλέπω....:laughing:

Link to comment
Share on other sites

@gbak χμμμ πρέπει να έχουμε το ίδιο κουτάκι ε; Από το πλαίσιο το πήρες; έχω φαγωθεί να μάθω την μάρκα του και δεν την θυμάμαι ποτέ... :D :D

Πολύ τακτοποιημένοι είστε εσείς πάντως...μπράβο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.