Jump to content



Print screen και Scroll Lock problem


pcfreak111

Recommended Posts

Γεια σας παιδιά!Έχω πρόβλημα με τα πλήκτρα Scroll Lock και Print screen σε ένα microsoft multimedia keyboard.Αυτά τα πλήκτρα δεν λειτουργούν.Καμία ιδέα για το πρόβλημα;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κατέβασα και εγκατέστησα ένα πρόγραμμα για τη ρύθμιση των πλήκτρων του πληκτρολογίου αλλά δεν είχε τίποτα για τα Print Screen και Scroll Lock:rant:

Edit:από την Microsoft.

Link to comment
Share on other sites

για το Print Screen αυτο που εχω να πω ειναι οτι στο ιδιο πληκτρολογιο ουτε εμενα δουλευε και εβαλα ενα προγραμματακι για Print Screen και τωρα δουλευει μια χαρα......εχοντας ομως κλειστο το F Lock................................

για το Scroll Lock δεν γνωριζω..................

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από racer

Σοβαρά, το εννοώ. Και εγώ είχα ένα Microsoft Comfort Curve και τα μισά πλήκτρα δε δούλευαν. Του έριχνα 2-3 και ήταν GG

Μήπως γι αυτό δε δούλεβαν? :p Λέω εγώ τώρα...

ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΣΤΑ ΑΠΕΡΓΌΝΤΑ ΠΛΗΚΤΡΑ! :p

(Στο θέμα μας, ψηφίζω την κουρτίνα με το μαχαίρι... Microsoft πληκτρολόγιο είναι, συνήθως δε μασάνε αυτά, οπότε...σφάξτο το κουνέλι! ):p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.