Jump to content



Σοβαρο προβλημα υγειας


jpcupra

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Περαστικά κι από εμένα και θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες:

Η Ζωή/ο Θεός (πες το όπως σε βολεύει) δε μας στέλνει τίποτα που δε μπορούμε να αντέξουμε. Σε δοκιμάζει και θα βγεις πιό δυνατός από αυτό.

Τα έχω περάσει κι εγώ. Από λάθος γιατρού που μετά από σοβαρό ατύχημα, δε μου έδωσε την κατάλληλη αγωγή κι έπαθα θρόμβωση στο αριστερό πόδι στη Σαφηνή φλέβα (αν θυμάμαι καλά το όνομα) που είναι η μεγαλύτερη φλέβα στα πόδια.

Προσοχή, μην το βάζεις κάτω, εκμεταλεύσου το καθισιό και την ξάπλα όσο μπορείς κι όλα θα πάνε καλά :)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδες για τα καλα σας λογια...

το κακο ειναι οτι δεν ημουν ποτε σε ενα κρεββατι ξαπλωμενος και τωρα μου φαινεται καπως που ειμαι 5 μερες ταυλα...

και ποσο μαλλον που δεν μπορω να χαρω τα χριστουγεννα με τους δικους μου ανθρωπους με τον τροπο που θελω καθως επισης δεν μπορω να χαρω και την καινουργια μου αγαπη (corsa opc)που εχω αγορασει εδω και 1 μηνα...

Link to comment
Share on other sites

athens, ''εξω απο το χορο'' τα πραγματα ειναι διαφορετικα, οταν εισαι μεσα ομως ειναι αλλιως....προσπαθω οσο γινεται να μην το σκεφτομαι αλλα την ωρα που σηκωνομαι να παω στο μπανιο και με πεθαινουν οι πονοι, απογοητευομαι και δεν ξερω πια τι πρεπει να σκεφτω...

κωστακη το ξερω οτι δεν φευγει...:D

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδακια...και πανω που ειχα αρχισει να ανησυχω οτι οι mod-admin δεν δινουν τον δεοντα σεβασμο σε σοβαρα θεματα...:D

τα πραγματα παντως πανε καλα...

σημερα κοιταξα τους χρονους πηξεως και ειναι πολυ καλοι με αποτελεσμα να κοψω τις ενεσεις... το ποδι εχει σχεδον πληρως ξεπρηστει και το παταω καλυτερα απο τις προηγουμενες μερες...

απο δευτερα επεται η συνεχεια...:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα και απο μενα και ευχομαι να πανε ολα καλα.....

Υπομονη , δυναμη και καλο κουραγιο ωστε να γινεις γρηγορα καλα.

Μην σκεφτεσαι τι θα ειχες η τι θα μπορουσες να κανεις , γιατι σε παιρνει απο κατω..

Μια μπορα ειναι θα περασει ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpcupra

ευχαριστω παιδακια...και πανω που ειχα αρχισει να ανησυχω οτι οι mod-admin δεν δινουν τον δεοντα σεβασμο σε σοβαρα θεματα...:D

τα πραγματα παντως πανε καλα...

σημερα κοιταξα τους χρονους πηξεως και ειναι πολυ καλοι με αποτελεσμα να κοψω τις ενεσεις... το ποδι εχει σχεδον πληρως ξεπρηστει και το παταω καλυτερα απο τις προηγουμενες μερες...

απο δευτερα επεται η συνεχεια...:) :) :)

;) ’ντε και μόλις επανέλθεις πλήρως γρήγορα στο corsa... :D

Link to comment
Share on other sites

ηδη εχει παιξει μια δραματικη βελτιωση...λιγο η θεληση... λιγο ο Θεος... δεν ξερω...

σημερα περπαταω σχεδον κανονικα...οι πονοι εχουν ελαχιστοποιηθει...

σας ευχαριστω και παλι ολους για την συμπαρασταση σας...

ευχομαι ο καινουργιος χρονος να σας δωσει πανω απολι υγεια...

το συνηδητοποιησα πολυ καλα αυτες τις μερες που ημουν στο κρεββατι οτι δεν υπαρχει μεγαλυτερο πραγμα απο την υγεια...

επισης εκοψα το τσιγαρο...:)

να'στε ολοι καλα... :flower: :flower: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.