Jump to content



Ram φθηνές επιλογές


crio

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από naz

δρακε τις adata πηρα και εγω αλλα τα 2gb kit.χιλιαριζουν ευκολα με 4αρια σε 965 με 2 volt.

αυτες εδω συγκεκριμενα

http://www.adata.com.tw/adata_en/product_show.php?ProductNo=AD2800EU

Εμενα ομως δεν ειναι οι Extreme Edition. Αμα ερθει η μητρηκη και τα βαλω πανω θα σας πω τι ψαρια πιανουν!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από naz

d9gmh συναδελφε ψωνισα απο germany με 50 ευρο.τις ανωθεν adata 800 extreme.τωρα για ελλαδα δεν ξερω ας μιλησει κανας ενημερος

Με μεταφορικά? Πόσο καιρό έκαναν να έρθουν?

Για δόσε link...

P.S. Συνάδελφε?

Link to comment
Share on other sites

www.ebay.de και καλη τυχη μαγκες. search για adata θα βρειτε απειρες σε καλες τιμες,φροντιστε μονο να εχει paypal ο τυπος.μια εβδομαδα εκαναν να ερθουν.

p.s. μηχανολογος δεν εισαι?

edit: βεβαια ολες οι αγορες μεσω νετ εχουν ενα ρισκο,ειδικα σε pc parts.αν δεν εχετε εμπειρια απο ebay μην ψωνισετε. και για την εγγυηση δεν ξερω τι παιζει με την a-data.ελπιζω να ειναι paneuropean και να τις στειλω απευθειας εκει αν παθουν κατι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Sektor [31-12-2007 22:52]

Ανάλογα με το γράμμα που έχουν δίπλα στο Barcode φοράνε και ανάλογο Chip.

N = Micron D9GMH

M = ProMoS

Y = Nanya

P = Powerchips

E = Elpida

Σε περίπτωση που δεν υπάρχουν N τι προτιμάμε και με ποια σειρά?

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ από πλαίσιο λέω να τις πάρω αλλά μέσω internet καθώς είμαι μακριά. Θα αφήσω σχόλιο να έχουν το Ν δίπλα στο barcode αλλά εφόσον δεν είμαι παρόν μπορεί να υπάρξει πρόβλημα οπότε λέω να τους δώσω εναλλακτικές.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.