Jump to content



DVI + VGA σε nec 1970gx


patrik

Recommended Posts

καλησπερα παιδια κ καλη μας χρονια (μιας κ ειναι το 1ο ποστ για το νεο ετος). Το θεμα που θα θελα μια χειρα βοιθειας ειναι το εξης: Εχω 2 pc ενα για γενικη χρηση κ ενα για games. Στην οθονη του τιτλου (nec lcd 1970gx) εχω συνδεσει το ενα pc στη DVI θυρα κ το αλλο στη VGA. Απ'το μενου της οθονης δεν εχω βρει ενα τροπο να εναλασω τις θυρες κ θα θελα να μου υποδειξετε ενα τροπο (αν υπαρχει) να μπορει να γινεται αυτη η εναλλαγη χωρις να βγαζω καλωδια. Προφανως ο στοχος του ολου ζητηματος ειναι να εχω κ τα 2 pc μονιμως συνδεδεμενα στην οθονη και αλαζω επιφανειες εργασιας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αρχική απάντηση από deshi13

a kala se exoyn grapsei oloi :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Kαι εσύ ρε φίλε τί κατάλαβες τώρα?? Βοήθησες καθόλου ή νομίζεις πώς πούλησες και μαγκιά?

---------------------------------------

***Κατάλαβα λάθος.

---------------------------------------

Υ.Γ. Zητώ συγγνώμη από τους moderators.

Link to comment
Share on other sites

Και τι είναι το Thelab? MSN? Αν θέλει να του πει ότι δεν έχει πάρει απάντηση στο thread ας του κάνει ένα τηλέφωνο.

Επίσης δεν γράφουμε greeklish.

Όσο για την αρχική ερώτηση καλύτερη απάντηση από αυτήν που δίνει το manual δύσκολα θα βρει.

Link to comment
Share on other sites

παιδες συγχωρειστε το φιλο μου... στη λυση του switcher ειχα γυρισει κ δεν εχω βρει λυση... παντως ευχαριστω για το ενδιαφερων....

Υ.Γ. το post του κυριου deshi13 "εφερε" το ενδιαφερων στο post.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.